Sieć Biznesu » Żywność » Owoce, Warzywa - Detal, Hurt » Owoce, Warzywa - Przetwórstwo » AGROFREEZE S. A. - chłodnia. zamrażalnia owoców, dystrybucja mrożonek Czaplinek
Wskazówki dojazdu. Wpisz swój adres:
21
lutego 2014
agroturystykaurybaka.pl - sprawdź!

Pod adresem: http://www.agroturystykaurybaka.pl znajdą Państwo naszą najnowszą realizację.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną.

Działania nieuczciwej konkurencji
Szanowni Państwo,
 
Dzięki Państwa telefonom i e-mailom dotarły do nas informacje o nieuczciwych działaniach konkurencji.

(więcej...)

DNIA 03.09.2015 R. FIRMA 4KPROJEKT ZAREJESTROWAŁA I WYKUPIŁA ŁUDZĄCO PODOBNĄ DOMENĘ DO NASZEJ, TJ. WWW.SIEC-BIZNESU.PL która w żaden sposób nie jest naszym odłamem. Nasza witryna i jedyna, która firma SiećBiznesu.pl się posługuje brzmi www.siecbiznesu.pl (BEZ MYŚLNIKA), Firma 4KProjekt zignorowała zasady etyki rynku konkurencyjnego i istnieją podejrzenia o potencjalnym wprowadzaniu klientów w błąd.
Jednocześnie informujemy, iż dokumenty współpracy z SiećBiznesu.pl Izabela Szajstek są zawsze wystawiane z danych operacyjnych o numerze NIP: 7811735911, gdyby dotarły do Państwa dokumenty z innymi danymi uprzejmie prosimy o zgłaszanie takich sytuacji do Biura Obsługi Klienta SiećBiznesu.pl pod numerem: 61-250-41-50 i STANOWCZE NIEOPŁACANIE INNYCH ZAMÓWIEŃ NIŻ TE WYSTAWIANE PRZEZ W/W NIP.

Dzięki Państwa interwencji wiemy, iż otrzymujecie również Państwo telefony i korespondecję z informacją o rzekomych zamówieniach reklamy internetowej. Wiemy, że wysyłane są do Państwa dokumenty kurierem, jednocześnie wymuszając przyjęcie takiej przesyłki i uniemożliwiając zapoznania się z jej zawartością przed uregulowaniem rzekomej płatności. Takie działania są złamaniem prawa i należy je niezwłocznie zgłaszać na Policję. Przypominamy także, aby sprawdzać dokładny adres i pieczątki firm, które przysyłają do Państwa kuriera z rzekomym zamówieniem próbując wyłudzić pieniądze.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o zgłaszanie takich i temu podobnych zdarzeń do naszej firmy - dzięki takim informacjom będziemy w stanie zapobiec występowaniu takich sytuacji  w przyszłości, a Państwo nie będą narażeni na nieuczciwe działania takich "przedsiębiorców".
 
Zgłaszając takie zdarzenia do naszej firmy zawsze mogą Państwo liczyć na poradę jak rzekome zamówienie unieważnić i odzyskać pieniądze, które zostały od Państwa wyłudzone.
 
W wypadku takich działań powinni Państwo każdorazowo domagać się od rzekomego Zleceniodawcy nagrania rozmowy, w której rzekomo złożyli Państwo zamówienie - konkurencja nie mając podstaw do wysyłania faktury i nie posiadająca żadnego zamówienia złożonego przez Państwa, będzie Państwa zniechęcać od odsłuchania nagrania. Korzystając z naszych usług zawsze mogą Państwo skorzystać z możliwości odsłuchania nagrania - odtwarzamy je nieodpłatnie, zawsze kiedy wyrażą Państwo chęc odsłuchania zamówienia.
 
Jednocześnie zapewniamy Państwa, że każda umowa  zawarta z naszą firmą obowiązuje przez okres 12 miesięcy - żadna umowa nie jest automatycznie przedłużana po zakończeniu okresu abonamentowego - to Państwo podejmują decyzję czy umowa ma zostać przedłużona.
 
Z pozdrowieniami,
Zespół siećbiznesu.pl

AGROFREEZE S. A. - chłodnia. zamrażalnia owoców, dystrybucja mrożonek Czaplinek

Branża: Żywność, Owoce, Warzywa - Detal, Hurt, Owoce, Warzywa - Przetwórstwo
Dane adresowe:
Adres: Kołomąt 15, 78-55-
Miasto: Czaplinek
Województwo: zachodniopomorskie
Tel.: 94 375 43 36
Drugi tel.: 94 375 53 80
Tel. kom.: 600 810 146 - SKUP
Fax: 94 375 43 16
E-mail: agrofreeze@agrofreeze.pl
Tagi
AGROFREEZE S. A. Czaplinek, chłodnia Czaplinek, zamrażalnia owoców Czaplinek, dystrybucja mrożonek Czaplinek, mrożonki Czaplinek, dystrybucja cytrusów Czaplinek, dystrybucja owoców Czaplinek, chłodnia Dęblin, zamrażalnia owoców Dęblin, dystrybucja mrożonek Dęblin, mrożonki Dęblin, dystrybucja cytrusów Dęblin, dystrybucja owoców Dęblin,
Opis:

AGROFREEZE S. A. - chłodnia. zamrażalnia owoców, dystrybucja mrożonek CzaplinekAgrofreeze Chłodnia Agrofreeze działa od 1990 roku i od poczaku działalności zajmujemy się skupem i mrożeniem owoców i warzyw.

Posiadamy dwa zakłady produkcyjne w Polsce :
• Zamrażalnia w Czaplinku 
• Zamrażalnia w Zajezierzu k. Dęblina 


Zamrażamy owoce i warzywa tj. truskawki, maliny, porzeczki, agrest, wiśnie, śliwki, jagody, borówki, aronie, owoce dzikiej róży i bzu, rabarbar, por i cebule. W swoim asortymencie posiadamy owoce i warzywa kalibrowane oraz nie kalibrowane, całe oraz krojone, wiśnię bez pestki, owoce w postaci puree.

Współpracujemy z indywidualnymi rolnikami, z którymi wiążą nas wieloletnie umowy kontraktacyjne, co pozwala nam zabezpieczyć stałą wysoką jakość naszych produktów od początku procesu produkcyjnego

Spełniamy wymogi systemów bezpieczeństwa żywności BRC i HACCP. Promujemy rolników którzy posiadają certyfikat IPO oraz GlobalGap.

Galeria:
Ostatnio wyszukiwane firmy
Piotr Osmólski Usługowe Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych...
Piotr Osmólski Usługowe Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Warszawa
PIEKARNIA PIERCHAŁA Rybnik
PIEKARNIA PIERCHAŁA Rybnik
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ ŻYRARDÓW SP....
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ ŻYRARDÓW SP. Z.O.O.
TRÓJMIEJSKI PATROL OBRONY PRAW ZWIERZĄT
TRÓJMIEJSKI PATROL OBRONY PRAW ZWIERZĄT
UBOJNIA ZWIERZĄT "BOGACZ" Sp.J. Ubój bydła Radomsko
UBOJNIA ZWIERZĄT "BOGACZ" Sp.J. Ubój bydła Radomsko
Lasy Państwowe. Nadleśnictwo Łuków.
Lasy Państwowe. Nadleśnictwo Łuków.
DOMINEX SP. Z.O.O. Skup metali żelaznych i kolorowych,...
DOMINEX SP. Z.O.O. Skup metali żelaznych i kolorowych, skup makulatury Świętochłowice
JERZY ŻELEŹNIK - SKŁAD DREWNA RAF - BUD CZOSNÓW
JERZY ŻELEŹNIK - SKŁAD DREWNA RAF - BUD CZOSNÓW
Firma Sęk S.C. Wojciech Czerwiński , Piotr Pilak....
Firma Sęk S.C. Wojciech Czerwiński , Piotr Pilak. Tarcica budowlana Brzeg
Popławski Okna-Drzwi Daniel Popławski
Popławski Okna-Drzwi Daniel Popławski

Reklama i budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni