116111 – wsparcie dla dzieci i młodzieży w trudnych sytuacjach

artykuły Baza wiedzy

Znaleziony temat: 116111 – wsparcie dla dzieci i młodzieży w trudnych sytuacjach

116111 – wsparcie dla dzieci i młodzieży w trudnych sytuacjach

116111 to numer infolinii, która oferuje wsparcie dla dzieci i młodzieży w trudnych sytuacjach. Dzieci i młodzież często borykają się z różnymi problemami, takimi jak przemoc, uzależnienia, problemy rodzinne czy trudności w szkole. W takich sytuacjach ważne jest, aby wiedzieć, gdzie szukać pomocy.

Infolinia 116111 działa w całej Polsce i jest dostępna przez całą dobę. Osoby, które potrzebują wsparcia, mogą zadzwonić na ten numer i porozmawiać z doświadczonymi specjalistami. W rozmowie z nimi można wyrazić swoje obawy, opowiedzieć o swoich problemach i uzyskać pomoc w znalezieniu rozwiązania.

Infolinia 116111 to nie tylko wsparcie dla dzieci i młodzieży, ale także dla ich rodziców i opiekunów. Często to właśnie dorośli muszą podjąć decyzję o szukaniu pomocy dla swojego dziecka. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy pomogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Warto pamiętać, że infolinia 116111 działa w pełni anonimowo. Osoby dzwoniące nie muszą podawać swojego imienia czy nazwiska. Ważne jest tylko to, aby uzyskać pomoc i wsparcie w trudnej sytuacji.

Podsumowując, infolinia 116111 to ważne wsparcie dla dzieci i młodzieży w trudnych sytuacjach. Dzięki niej można uzyskać pomoc i wsparcie w znalezieniu rozwiązania swoich problemów. Warto z niej skorzystać, gdy tylko pojawią się trudności.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: 116111 – wsparcie dla dzieci i młodzieży w trudnych sytuacjach

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments