Automatyzacja domowych płatności - od czego zacząć proces?

Automatyzacja domowych płatności – od czego zacząć proces?

Promocja i Reklama

Dostawcy systemów transakcyjnych oferują klientom różnorodne narzędzia, ułatwiające robienie zakupów w e-sklepach oraz realizację comiesięcznych należności za media. Warto wiedzieć, w jaki sposób funkcjonują automatyczne przelewy.

Spis Treści

Zasady działania

Usługa pozwala na opłacenie należności za prąd, Internet lub telewizję kablową. Chcąc skorzystać z modułu, należy zalogować się do eBOK-a wybranego dostawcy. Kolejny etap stanowi zaznaczenie opcji „płatności online za wystawiane faktury”. Po przekierowaniu do strony operatora systemów transakcyjnych należy aktywować usługę. Nowi użytkownicy zobowiązani są do założenia konta w serwisie dostawcy. W przypadku stałych klientów wymagane jest jedynie podanie danych do logowania. Warto pamiętać o podpięciu karty płatniczej, z której każdego miesiąca będą pobierane środki finansowej. Chcąc zrealizować należność, należy zaznaczyć opcję „zleć przelew za rachunek”. Po opłaceniu faktury użytkownik otrzymuje informacje o aktywacji usługi oraz sposobie zarządzania systemem. Każdy klient może ustawić limit środków pobieranych z karty płatniczej. System pozwala również na aktywację powiadomień. Z usługi mogą korzystać klienci operatora, którego oferta dostępna jest na stronie internetowej https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online.

Korzyści

Automatyczne płatności pozwalają na efektywne zaoszczędzanie czasu. Za ich pomocą można w prosty i wygodny sposób opłacać comiesięczne rachunki bez konieczności logowania się do serwisu bankowego. Płatności cykliczne pozwalają również na swobodne zarządzanie rozliczeniami. Użytkownicy systemu mogą w każdej chwili zrezygnować z usługi. Operacje w ramach modułu realizowane są za zgodą klienta. Użytkownik ma więc pełny dostęp do wszystkich transakcji, natomiast klient ma pewność, że comiesięczne należności opłacane są w odpowiednim terminie.

Automatyczne przelewy stanowią wygodne rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej osób. Warto więc zdecydować się na aktywację usługi, by ograniczyć liczbę działań związanych z koniecznością opłacania comiesięcznych rachunków.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments