co to za firma hisense

Baza wiedzy

temat wybrany: co to za firma hisense

Firma Hisense – kim jest i czym się zajmuje?

Hisense to chiński producent elektroniki użytkowej, który powstał w 1969 roku. Firma specjalizuje się w produkcji telewizorów, lodówek, klimatyzatorów, pralek oraz innych urządzeń AGD i RTV. W ostatnich latach Hisense stał się jednym z największych producentów telewizorów na świecie.

W Polsce Hisense zadebiutował w 2016 roku, a już w 2018 roku został liderem w sprzedaży telewizorów w segmencie 55 cali i większych. Firma oferuje szeroką gamę telewizorów: od tych w technologii LED, przez OLED oraz QLED, aż po modele z ekranami gigantycznymi, jakie oferują rozmiary do 100 cali.

W Hisense znajdziemy także wiele innowacyjnych rozwiązań, takich jak na przykład technologia ULED, która zapewnia jeszcze lepszą jakość obrazu czy też technologia LaserTV, która pozwala na odtwarzanie obrazu z projektorów na dużych ekranach. Hisense dba również o ekologię i produkuje urządzenia energooszczędne.

Warto zauważyć, że Hisense nieustannie rozwija swoje technologie i wprowadza na rynek coraz to nowe innowacyjne rozwiązania. Firma działa na ponad 160 rynkach na całym świecie i zatrudnia ponad 90 000 pracowników.

Jeśli więc szukasz wysokiej jakości sprzętu AGD i RTV, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale także nowoczesny i ekologiczny, koniecznie zastanów się nad produktami firmy Hisense.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: co to za firma hisense

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments