dlaczego facebook nie pokazuje urodzin

Baza wiedzy

temat wybrany: dlaczego facebook nie pokazuje urodzin

Facebook to jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych na świecie. Co prawda nie wszyscy korzystają z niej na co dzień, ale z pewnością wielu użytkowników chce świętować swój urodzin na Facebooku. Niestety, zdarza się, że nie widzą swojego dnia urodzin na swoim profilu. Dlaczego tak się dzieje i co zrobić, aby Facebook wyświetlał nasz dzień narodzin?

Przede wszystkim należy pamiętać, że Facebook nie zawsze pokazuje nasz dzień urodzin, nawet jeśli wprowadziliśmy go na swoim profilu. Powodem może być wiele czynników, takich jak ustawienia prywatności, wersja językowa, a nawet czasowa strefa czasowa.

Jeśli zauważamy, że Facebook nie pokazuje naszego dnia urodzin, warto więc sprawdzić kilka rzeczy. Przede wszystkim należy upewnić się, czy wprowadziliśmy poprawny dzień i miesiąc naszych urodzin w sekcji „O mnie” na naszym profilu. Można to zrobić wchodząc na swoją stronę profilową i wybierając „Edytuj informacje o profilu”.

Innym powodem, dla którego Facebook nie wyświetla urodzin, może być ustawienie prywatności naszego profilu. Jeśli mamy ustawioną opcję prywatności, która uniemożliwia naszym znajomym zobaczenie naszych informacji o urodzinach, to nie będą oni mogli zobaczyć naszego dnia narodzin na swoim profilu.

Kolejnym powodem, dla którego Facebook nie wyświetla urodzin, może być wersja językowa naszego profilu. Jeśli korzystamy z innej wersji językowej niż angielska, to dzień naszych urodzin może być wyświetlany w inny sposób, np. w formacie „dd-mm-rrrr” zamiast „mm-dd-rrrr”.

Jeśli żaden z powyższych powodów nie jest przyczyną problemu, warto sprawdzić ustawienia strefy czasowej naszego profilu. Może się zdarzyć, że z powodu różnych stref czasowych Facebook wyświetla datę urodzin w inny sposób niż powinien.

W każdym przypadku, jeśli chcemy, aby nasz dzień urodzin był wyświetlany na Facebooku, powinniśmy upewnić się, że wprowadziliśmy poprawne dane i ustawiliśmy odpowiednie ustawienia prywatności. W przypadku problemów z wyświetlaniem daty urodzin na Facebooku warto skontaktować się z pomocą techniczną platformy.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: dlaczego facebook nie pokazuje urodzin

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments