Dlaczego warto zlecić event online dobrej agencji? 3 powody!

Dlaczego warto zlecić event online dobrej agencji? 3 powody!

Warto przeczytać

Rzeczywistość zmieniła się nie do poznania, a rok 2020 zaskoczył nas w zasadzie w każdej możliwej płaszczyźnie. Słowo „wydarzenie” nie oznacza już jedynie aktywności osób spotykających się ze sobą, ale obecnie, a czasami przede wszystkim, oznacza zebranie się ludzi…. w Internecie w ramach wirtualnej wersji danego eventu. Wielu przedsiębiorców próbowało zwęszyć tu okazję do przesadnej oszczędności i skorzystać z faktu, że pozornie takie wydarzenia wymagają jedynie podłączenia do sieci, komputera i nieco „fantazji”. Po pierwsze nie jest to żadna oszczędność (a momentami wręcz odwrotnie), a po drugie realizacja owych fantazji również wymaga profesjonalizmu.

  1. Trochę techniki i prezes się gubi

Organizacja eventu w sieci wymaga więcej zaangażowania technicznego, niż połączenia się z siecią WiFi. Przy większej ilości uczestników nagle wszystko zacznie się „wykrzaczać” lub wystąpi słynna w wielu komunikatorach „pikseloza” w ramach osłabienia przesyłu. Rozłączanie i ponownie łączenie się pomoże na chwilkę by po kilku minutach ponownie zepsuć całą zabawę. Poważne imprezy i poważnie traktowana integracja online obsługiwana jest obecnie przez agencje eventowe, a ponieważ ich renoma opiera się na zadowolonych klientach, warto korzystać z tych, o których mówi się najwięcej dobrego (podpowiedzieć możemy tu na przykład Argentum Event). Sztab ludzi martwiących się o przesył, kabelki obraz i transfer ułatwią nam życie i pozwolą skoncentrować się na integracji i rozmowie z naszymi pracownikami.

  1. Śmieszna pogawędka przy herbatce nie wystarczy

Najprostszy event integracyjny w świecie sprzed Covid-19 mógł opierać się nawet o przygotowanie jedzenia, picia, alkoholu i wspólnej rozmowie i zabawie przy zastawionym stole. Dziś impreza takiego typu w wersji za pośrednictwem sieci skończyłaby się po 10 minutach jedzeniem i piciem samemu bądź szukaniem byle pretekstu do zakończenia wątpliwej jakości wieczoru. Event online wymaga kreatywności. Warto zlecić to agencji, której animatorzy mogą popisać się kreatywnością i pomysłowością. Dobre pomysły mogą zaczynać się od występów online po wspólne gry, quizy a nawet zabawy terenowe na odległość. Warto zaufać ludziom, których ścieżka zawodowa opiera się na organizacji takich właśnie wydarzeń.

  1. Profesjonalizm od A do Z

Każda firma mieni się „profesjonalną”, ale zatrudnienie porządnej agencji eventowej do zorganizowania dobrego eventu online dla swojej firmy to prawdziwy pokaz właściwego podejścia do swojego zespołu. Próbować „zabawiać” ekipę samemu to jak serwować paluszki i czipsy w trakcie wizyty prezydenta. Odpowiednie zaplecze pokaże, że pracownicy są ważni, ich nastrój ma znaczenie a ich integracja jest kluczowa.

 

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments