facebook gdzie sa zablokowane osoby

Baza wiedzy

temat wybrany: facebook gdzie sa zablokowane osoby

Jeśli korzystasz z Facebooka, na pewno zdarzyło Ci się spotkać osobę, którą chciałbyś zablokować. Być może to była osoba, z którą nie chcesz mieć już kontaktu, albo ktoś, kto Cię obrażał lub nieprzyjemnie się zachowywał. Dobra wiadomość jest taka, że blokowanie osób na Facebooku jest bardzo proste i szybkie. W tym artykule podpowiemy Ci, jak to zrobić.

Przede wszystkim, zaloguj się na swoje konto Facebook. Następnie, przejdź do profilu osoby, którą chcesz zablokować. Na górnym pasku profilu, obok przycisku „Wyślij wiadomość”, znajdziesz trzy kropki. Kliknij na nie i wybierz opcję „Zablokuj”.

Kiedy już klikniesz „Zablokuj”, Facebook zapyta Cię, czy na pewno chcesz zablokować tę osobę. Jeśli jesteś pewien swojej decyzji, kliknij „Potwierdź”. Od tej chwili, ta osoba nie będzie mogła się z Tobą kontaktować, ani widzieć Twojego profilu.

Po zablokowaniu osoby, możesz jeszcze sprawdzić, gdzie znajdują się wszystkie zablokowane przez Ciebie osoby. Aby to zrobić, przejdź do ustawień swojego konta, klikając na trzy kropki w prawym górnym rogu ekranu, a następnie na „Ustawienia i prywatność”. W menu po lewej stronie wybierz „Zablokowane osoby” i zobaczysz listę wszystkich zablokowanych przez Ciebie użytkowników.

Warto jednak pamiętać, że blokowanie osób na Facebooku to ostateczność. Zanim zdecydujesz się zablokować kogoś, spróbuj porozmawiać z tą osobą i wyjaśnić, dlaczego zachowanie jej Cię razi. Czasem rozmowa może rozwiązać problem i unikniemy konieczności blokowania kogoś na portalu społecznościowym.

Podsumowując, blokowanie osób na Facebooku to proste i szybkie rozwiązanie, które pozwala nam na ochronę przed niechcianymi kontaktami. Jeśli zdarzy Ci się spotkać kogoś, z kim nie chcesz mieć już nic wspólnego, nie wahaj się i zablokuj tę osobę, korzystając z naszych podpowiedzi.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: facebook gdzie sa zablokowane osoby

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments