facebook kto ma dzisiaj urodziny

Baza wiedzy

temat wybrany: facebook kto ma dzisiaj urodziny

„Facebook – kto ma dzisiaj urodziny?”

Jeśli jesteś użytkownikiem Facebooka, na pewno zauważyłeś, że portal społecznościowy informuje Cię o urodzinach Twoich znajomych. To bardzo przydatna funkcja, dzięki której możesz przypomnieć sobie o ważnych dla Ciebie datach i złożyć życzenia jubilatowi. Jak więc sprawdzić, kto ma dzisiaj urodziny na Facebooku?

Po pierwsze, logujemy się na swoje konto. Następnie przechodzimy na stronę główną. Tam zauważysz w prawym dolnym rogu okienko z informacją o urodzinach Twoich znajomych. Klikając w nie, przeniesiesz się na osobną stronę, na której znajdziesz pełną listę osób obchodzących dzisiaj swoje święto.

Jeśli nie widzisz okienka z informacją o urodzinach, możesz wejść na zakładkę „Wydarzenia” po lewej stronie ekranu. Tam również znajdziesz listę osób, które dzisiaj obchodzą swoje urodziny.

Jeśli zależy Ci na tym, aby wiedzieć o urodzinach Twoich znajomych każdego dnia, warto skorzystać z opcji powiadomień. Aby to zrobić, kliknij w ikonkę kółeczka znajdującą się na samej górze strony. Następnie wybierz „Ustawienia”. Przewiń stronę w dół i znajdź opcję „Powiadomienia”. Tam możesz wybrać, jakie informacje chcesz otrzymywać na swoje konto.

Dzięki tym prostym wskazówkom możesz w prosty sposób sprawdzić, kto ma dzisiaj urodziny na Facebooku. Nie zapomnij złożyć życzeń swoim jubilatom i sprawić im radość w tym wyjątkowym dniu!

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: facebook kto ma dzisiaj urodziny

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments