Sieć Biznesu » Usługi » Kwiaciarnie » " Bukieciarnia Bazylia " . Kwiaciarnia Tychy, bukiety Tychy, wiązanki Tychy
Wskazówki dojazdu. Wpisz swój adres:
21
lutego 2014
agroturystykaurybaka.pl - sprawdź!

Pod adresem: http://www.agroturystykaurybaka.pl znajdą Państwo naszą najnowszą realizację.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną.

Działania nieuczciwej konkurencji
Szanowni Państwo,
 
Dzięki Państwa telefonom i e-mailom dotarły do nas informacje o nieuczciwych działaniach konkurencji.

(więcej...)

DNIA 03.09.2015 R. FIRMA 4KPROJEKT ZAREJESTROWAŁA I WYKUPIŁA ŁUDZĄCO PODOBNĄ DOMENĘ DO NASZEJ, TJ. WWW.SIEC-BIZNESU.PL która w żaden sposób nie jest naszym odłamem. Nasza witryna i jedyna, która firma SiećBiznesu.pl się posługuje brzmi www.siecbiznesu.pl (BEZ MYŚLNIKA), Firma 4KProjekt zignorowała zasady etyki rynku konkurencyjnego i istnieją podejrzenia o potencjalnym wprowadzaniu klientów w błąd.
Jednocześnie informujemy, iż dokumenty współpracy z SiećBiznesu.pl Izabela Szajstek są zawsze wystawiane z danych operacyjnych o numerze NIP: 7811735911, gdyby dotarły do Państwa dokumenty z innymi danymi uprzejmie prosimy o zgłaszanie takich sytuacji do Biura Obsługi Klienta SiećBiznesu.pl pod numerem: 61-250-41-50 i STANOWCZE NIEOPŁACANIE INNYCH ZAMÓWIEŃ NIŻ TE WYSTAWIANE PRZEZ W/W NIP.

Dzięki Państwa interwencji wiemy, iż otrzymujecie również Państwo telefony i korespondecję z informacją o rzekomych zamówieniach reklamy internetowej. Wiemy, że wysyłane są do Państwa dokumenty kurierem, jednocześnie wymuszając przyjęcie takiej przesyłki i uniemożliwiając zapoznania się z jej zawartością przed uregulowaniem rzekomej płatności. Takie działania są złamaniem prawa i należy je niezwłocznie zgłaszać na Policję. Przypominamy także, aby sprawdzać dokładny adres i pieczątki firm, które przysyłają do Państwa kuriera z rzekomym zamówieniem próbując wyłudzić pieniądze.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o zgłaszanie takich i temu podobnych zdarzeń do naszej firmy - dzięki takim informacjom będziemy w stanie zapobiec występowaniu takich sytuacji  w przyszłości, a Państwo nie będą narażeni na nieuczciwe działania takich "przedsiębiorców".
 
Zgłaszając takie zdarzenia do naszej firmy zawsze mogą Państwo liczyć na poradę jak rzekome zamówienie unieważnić i odzyskać pieniądze, które zostały od Państwa wyłudzone.
 
W wypadku takich działań powinni Państwo każdorazowo domagać się od rzekomego Zleceniodawcy nagrania rozmowy, w której rzekomo złożyli Państwo zamówienie - konkurencja nie mając podstaw do wysyłania faktury i nie posiadająca żadnego zamówienia złożonego przez Państwa, będzie Państwa zniechęcać od odsłuchania nagrania. Korzystając z naszych usług zawsze mogą Państwo skorzystać z możliwości odsłuchania nagrania - odtwarzamy je nieodpłatnie, zawsze kiedy wyrażą Państwo chęc odsłuchania zamówienia.
 
Jednocześnie zapewniamy Państwa, że każda umowa  zawarta z naszą firmą obowiązuje przez okres 12 miesięcy - żadna umowa nie jest automatycznie przedłużana po zakończeniu okresu abonamentowego - to Państwo podejmują decyzję czy umowa ma zostać przedłużona.
 
Z pozdrowieniami,
Zespół siećbiznesu.pl

" Bukieciarnia Bazylia " . Kwiaciarnia Tychy, bukiety Tychy, wiązanki Tychy

Branża: Usługi, Kwiaciarnie
Dane adresowe:
Adres: ul. Stoczniowców 70 (kiosk), 43-100
Miasto: Tychy
Województwo: śląskie
Tel.: 502 169 698
Drugi tel.: 502 392 750
Skype: Godziny otwarcia: poniedziałek–piątek:9:00–17:00 sobota:9:00–14:00
Tagi
" Bukieciarnia Bazylia " . Kwiaciarnia Tychy, bukiety Tychy, wiązanki Tychy, bukiety ślubne Tychy, dekoracje ślubne Tychy, kompozycje kwiatowe Tychy, bukiety okolicznościowe Tychy, świeże kwiaty Tychy, dekoracja sal Tychy, dekoracja samochodów do ślubu Tychy, dekoracja kościołów Tychy
Opis:

" BUKIECIARNIA BAZYLIA "

Zapraszamy do Naszej kwiaciarni w Tychach. U nas zrobisz prezent dla swojej ukochanej osoby. W naszej ofercie znajdą Państwo również wiązanki ślubne i okolicznościowe, kompozycje kwiatowe, wieńce pogrzebowe, oraz stroiki na różne okazje.

Świadczymy usługi również w zakresie ubierania kościołów na różne okazje, oraz dekoracji pojazdów weselnych. Wszystkie nasze kompozycje są tworzone zawsze ze świeżych kwiatów według najnowszych i najwyższych standardów florystycznych.

Bukieciarnia Bazylia w Tychach oferuje bogaty wybór kwiatów ciętych i dekoracji, z których wykonujemy dla Państwa oryginalne, nietuzinkowe bukiety.

Nasi pracownicy przygotują bukiet, który ucieszy każdego – zarówno wnuka jak i dziadka, zarówno kobietę jak i mężczyznę.

Wiemy jak ważna jest oprawa tego szczególnego dnia w życiu Państwa Młodych, dlatego przygotowujemy dla Państwa różnego rodzaju dekoracje ślubne.

Specjalnie dla Państwa wybieramy najpiękniejsze kwiaty i ozdoby. W zależności od Państwa preferencji możemy przygotować dla Państwa pełen pakiet dekoracji – kościoła, sali weselnej oraz samochodu – lub wybranego przez Państwa elementu.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !

ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO ODWIEDZENIA NASZEJ STRONY www.bukieciarniabazylia.pl


Galeria:
Ostatnio wyszukiwane firmy
Piotr Osmólski Usługowe Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych...
Piotr Osmólski Usługowe Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Warszawa
PIEKARNIA PIERCHAŁA Rybnik
PIEKARNIA PIERCHAŁA Rybnik
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ ŻYRARDÓW SP....
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ ŻYRARDÓW SP. Z.O.O.
TRÓJMIEJSKI PATROL OBRONY PRAW ZWIERZĄT
TRÓJMIEJSKI PATROL OBRONY PRAW ZWIERZĄT
UBOJNIA ZWIERZĄT "BOGACZ" Sp.J. Ubój bydła Radomsko
UBOJNIA ZWIERZĄT "BOGACZ" Sp.J. Ubój bydła Radomsko
Lasy Państwowe. Nadleśnictwo Łuków.
Lasy Państwowe. Nadleśnictwo Łuków.
DOMINEX SP. Z.O.O. Skup metali żelaznych i kolorowych,...
DOMINEX SP. Z.O.O. Skup metali żelaznych i kolorowych, skup makulatury Świętochłowice
JERZY ŻELEŹNIK - SKŁAD DREWNA RAF - BUD CZOSNÓW
JERZY ŻELEŹNIK - SKŁAD DREWNA RAF - BUD CZOSNÓW
Firma Sęk S.C. Wojciech Czerwiński , Piotr Pilak....
Firma Sęk S.C. Wojciech Czerwiński , Piotr Pilak. Tarcica budowlana Brzeg
Popławski Okna-Drzwi Daniel Popławski
Popławski Okna-Drzwi Daniel Popławski

Reklama i budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni