Sieć Biznesu » Usługi » Meble - Kuchenne » Meble - Na Zamówienie » Interio Piotr Brochocki
Wskazówki dojazdu. Wpisz swój adres:
21
lutego 2014
agroturystykaurybaka.pl - sprawdź!

Pod adresem: http://www.agroturystykaurybaka.pl znajdą Państwo naszą najnowszą realizację.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną.

Działania nieuczciwej konkurencji
Szanowni Państwo,
 
Dzięki Państwa telefonom i e-mailom dotarły do nas informacje o nieuczciwych działaniach konkurencji.

(więcej...)

DNIA 03.09.2015 R. FIRMA 4KPROJEKT ZAREJESTROWAŁA I WYKUPIŁA ŁUDZĄCO PODOBNĄ DOMENĘ DO NASZEJ, TJ. WWW.SIEC-BIZNESU.PL która w żaden sposób nie jest naszym odłamem. Nasza witryna i jedyna, która firma SiećBiznesu.pl się posługuje brzmi www.siecbiznesu.pl (BEZ MYŚLNIKA), Firma 4KProjekt zignorowała zasady etyki rynku konkurencyjnego i istnieją podejrzenia o potencjalnym wprowadzaniu klientów w błąd.
Jednocześnie informujemy, iż dokumenty współpracy z SiećBiznesu.pl Izabela Szajstek są zawsze wystawiane z danych operacyjnych o numerze NIP: 7811735911, gdyby dotarły do Państwa dokumenty z innymi danymi uprzejmie prosimy o zgłaszanie takich sytuacji do Biura Obsługi Klienta SiećBiznesu.pl pod numerem: 61-250-41-50 i STANOWCZE NIEOPŁACANIE INNYCH ZAMÓWIEŃ NIŻ TE WYSTAWIANE PRZEZ W/W NIP.

Dzięki Państwa interwencji wiemy, iż otrzymujecie również Państwo telefony i korespondecję z informacją o rzekomych zamówieniach reklamy internetowej. Wiemy, że wysyłane są do Państwa dokumenty kurierem, jednocześnie wymuszając przyjęcie takiej przesyłki i uniemożliwiając zapoznania się z jej zawartością przed uregulowaniem rzekomej płatności. Takie działania są złamaniem prawa i należy je niezwłocznie zgłaszać na Policję. Przypominamy także, aby sprawdzać dokładny adres i pieczątki firm, które przysyłają do Państwa kuriera z rzekomym zamówieniem próbując wyłudzić pieniądze.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o zgłaszanie takich i temu podobnych zdarzeń do naszej firmy - dzięki takim informacjom będziemy w stanie zapobiec występowaniu takich sytuacji  w przyszłości, a Państwo nie będą narażeni na nieuczciwe działania takich "przedsiębiorców".
 
Zgłaszając takie zdarzenia do naszej firmy zawsze mogą Państwo liczyć na poradę jak rzekome zamówienie unieważnić i odzyskać pieniądze, które zostały od Państwa wyłudzone.
 
W wypadku takich działań powinni Państwo każdorazowo domagać się od rzekomego Zleceniodawcy nagrania rozmowy, w której rzekomo złożyli Państwo zamówienie - konkurencja nie mając podstaw do wysyłania faktury i nie posiadająca żadnego zamówienia złożonego przez Państwa, będzie Państwa zniechęcać od odsłuchania nagrania. Korzystając z naszych usług zawsze mogą Państwo skorzystać z możliwości odsłuchania nagrania - odtwarzamy je nieodpłatnie, zawsze kiedy wyrażą Państwo chęc odsłuchania zamówienia.
 
Jednocześnie zapewniamy Państwa, że każda umowa  zawarta z naszą firmą obowiązuje przez okres 12 miesięcy - żadna umowa nie jest automatycznie przedłużana po zakończeniu okresu abonamentowego - to Państwo podejmują decyzję czy umowa ma zostać przedłużona.
 
Z pozdrowieniami,
Zespół siećbiznesu.pl

Interio Piotr Brochocki

Branża: Usługi, Meble - Kuchenne, Meble - Na Zamówienie
Dane adresowe:
Adres: ul.Towarowa 22 , 00-839
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie
Tel.: 22 846 17 84
Tel. kom.: 507132102
E-mail: meble@interio24.pl
Tagi
Interio Piotr Brochocki Warszawa, kuchnie na wymiar Warszawa, kuchnie pod zabudowę Warszawa, kuchnie na zamówienie Warszawa, kuchnie warszawa, zabudowa kuchenna Warszawa,
Opis:

To jasne, że kiedy decydujesz się na kuchnię, tworzysz określony rodzaj swojego zewnętrznego świata. Przecież sposób w jaki prezentuje się kuchnia podkreśla indywidualny styl całego mieszkania i potrzeby wszystkich domowników. Nie ma znaczenia czy mieszkasz sam, czy z wieloosobową rodziną, czy należysz do wyrafinowanych smakoszy – dla każdego mamy odpowiednie meble. Zobaczcie sami…

Istotą naszej pracy jest kompleksowa obsługa od projektu do montażu – jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie prac. Współpracujemy z najlepszymi firmami krajowymi i europejskimi. Opieramy się na doświadczeniu i surowych, zachodnich standardach dotyczących projektowania, realizacji zamówień, montażu i serwisu posprzedażowego. Kładziemy nacisk na niepowtarzalność projektów.

Naszą konkurencyjność określają:

  • jakość produktów
  • innowacyjne rozwiązania
  • intuicyjne planowanie przestrzeni inspirowane pomysłami najlepszych światowych projektantów
  • cena – jesteśmy członkami zagranicznych sieci zakupowych. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zagwarantować nie tylko produkt wyszukany pod względem wzornictwa i jakości, ale także niewygórowany w wartości.

 
Pozycja naszej firmy, wieloletnie doświadczenie  i monitorowanie rynku także poprzez obecność na prestiżowych, międzynarodowych targach wnętrz, dały nam możliwość nawiązania współpracy z najlepszymi producentami na europejskim rynku. Oferujemy wiele niepowtarzalnych mebli łącznie z bardzo nietypowymi i skomplikowanymi zabudowami. Jednak nasza specjalizacja to meble kuchenne na wymiar. Polecamy: kuchnie niemieckie Nolte!!!

 Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, na pewno tutaj to znajdziesz!!!
Zapraszamy do jednej z naszych lokalizacji. Szczegóły w dziale kontakt.
 
Oddział:ul. Kolejowa 348
05-092 Łomianki
tel./fax 22 751 07 56
e-mail: meble@interio24.pl

Zapraszamy:
pon.-pt. 10-20
sob. 10-18
niedz. po uzgodnieniu telefonicznym

Galeria:
Ostatnio wyszukiwane firmy
Piotr Osmólski Usługowe Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych...
Piotr Osmólski Usługowe Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Warszawa
PIEKARNIA PIERCHAŁA Rybnik
PIEKARNIA PIERCHAŁA Rybnik
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ ŻYRARDÓW SP....
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ ŻYRARDÓW SP. Z.O.O.
TRÓJMIEJSKI PATROL OBRONY PRAW ZWIERZĄT
TRÓJMIEJSKI PATROL OBRONY PRAW ZWIERZĄT
UBOJNIA ZWIERZĄT "BOGACZ" Sp.J. Ubój bydła Radomsko
UBOJNIA ZWIERZĄT "BOGACZ" Sp.J. Ubój bydła Radomsko
Lasy Państwowe. Nadleśnictwo Łuków.
Lasy Państwowe. Nadleśnictwo Łuków.
DOMINEX SP. Z.O.O. Skup metali żelaznych i kolorowych,...
DOMINEX SP. Z.O.O. Skup metali żelaznych i kolorowych, skup makulatury Świętochłowice
JERZY ŻELEŹNIK - SKŁAD DREWNA RAF - BUD CZOSNÓW
JERZY ŻELEŹNIK - SKŁAD DREWNA RAF - BUD CZOSNÓW
Firma Sęk S.C. Wojciech Czerwiński , Piotr Pilak....
Firma Sęk S.C. Wojciech Czerwiński , Piotr Pilak. Tarcica budowlana Brzeg
Popławski Okna-Drzwi Daniel Popławski
Popławski Okna-Drzwi Daniel Popławski

Reklama i budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni