Sieć Biznesu » Usługi » Radio Taxi » STOWARZYSZENIE PRZEDSIĘBIORCÓW PRYWATNEGO TRANSPORTU "POMOC DZIECIOM I NIEPEŁNOSPRAWNYM RADIO TAXI SERC"
Wskazówki dojazdu. Wpisz swój adres:
21
lutego 2014
agroturystykaurybaka.pl - sprawdź!

Pod adresem: http://www.agroturystykaurybaka.pl znajdą Państwo naszą najnowszą realizację.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną.

Działania nieuczciwej konkurencji
Szanowni Państwo,
 
Dzięki Państwa telefonom i e-mailom dotarły do nas informacje o nieuczciwych działaniach konkurencji.

(więcej...)

DNIA 03.09.2015 R. FIRMA 4KPROJEKT ZAREJESTROWAŁA I WYKUPIŁA ŁUDZĄCO PODOBNĄ DOMENĘ DO NASZEJ, TJ. WWW.SIEC-BIZNESU.PL która w żaden sposób nie jest naszym odłamem. Nasza witryna i jedyna, która firma SiećBiznesu.pl się posługuje brzmi www.siecbiznesu.pl (BEZ MYŚLNIKA), Firma 4KProjekt zignorowała zasady etyki rynku konkurencyjnego i istnieją podejrzenia o potencjalnym wprowadzaniu klientów w błąd.
Jednocześnie informujemy, iż dokumenty współpracy z SiećBiznesu.pl Izabela Szajstek są zawsze wystawiane z danych operacyjnych o numerze NIP: 7811735911, gdyby dotarły do Państwa dokumenty z innymi danymi uprzejmie prosimy o zgłaszanie takich sytuacji do Biura Obsługi Klienta SiećBiznesu.pl pod numerem: 61-250-41-50 i STANOWCZE NIEOPŁACANIE INNYCH ZAMÓWIEŃ NIŻ TE WYSTAWIANE PRZEZ W/W NIP.

Dzięki Państwa interwencji wiemy, iż otrzymujecie również Państwo telefony i korespondecję z informacją o rzekomych zamówieniach reklamy internetowej. Wiemy, że wysyłane są do Państwa dokumenty kurierem, jednocześnie wymuszając przyjęcie takiej przesyłki i uniemożliwiając zapoznania się z jej zawartością przed uregulowaniem rzekomej płatności. Takie działania są złamaniem prawa i należy je niezwłocznie zgłaszać na Policję. Przypominamy także, aby sprawdzać dokładny adres i pieczątki firm, które przysyłają do Państwa kuriera z rzekomym zamówieniem próbując wyłudzić pieniądze.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o zgłaszanie takich i temu podobnych zdarzeń do naszej firmy - dzięki takim informacjom będziemy w stanie zapobiec występowaniu takich sytuacji  w przyszłości, a Państwo nie będą narażeni na nieuczciwe działania takich "przedsiębiorców".
 
Zgłaszając takie zdarzenia do naszej firmy zawsze mogą Państwo liczyć na poradę jak rzekome zamówienie unieważnić i odzyskać pieniądze, które zostały od Państwa wyłudzone.
 
W wypadku takich działań powinni Państwo każdorazowo domagać się od rzekomego Zleceniodawcy nagrania rozmowy, w której rzekomo złożyli Państwo zamówienie - konkurencja nie mając podstaw do wysyłania faktury i nie posiadająca żadnego zamówienia złożonego przez Państwa, będzie Państwa zniechęcać od odsłuchania nagrania. Korzystając z naszych usług zawsze mogą Państwo skorzystać z możliwości odsłuchania nagrania - odtwarzamy je nieodpłatnie, zawsze kiedy wyrażą Państwo chęc odsłuchania zamówienia.
 
Jednocześnie zapewniamy Państwa, że każda umowa  zawarta z naszą firmą obowiązuje przez okres 12 miesięcy - żadna umowa nie jest automatycznie przedłużana po zakończeniu okresu abonamentowego - to Państwo podejmują decyzję czy umowa ma zostać przedłużona.
 
Z pozdrowieniami,
Zespół siećbiznesu.pl

STOWARZYSZENIE PRZEDSIĘBIORCÓW PRYWATNEGO TRANSPORTU "POMOC DZIECIOM I NIEPEŁNOSPRAWNYM RADIO TAXI SERC"

Branża: Usługi, Radio Taxi
Dane adresowe:
Adres: UL. ALEKSANDRA OSTROWSKIEGO 9, 53-238
Miasto: WROCŁAW
Województwo: dolnośląskie
Tel.: 607 96 29 00
Drugi tel.: 71 363 37 37
E-mail: taxi9629wrocław@interia.eu
Tagi
STOWARZYSZENIE PRZEDSIĘBIORCÓW PRYWATNEGO TRANSPORTU "POMOC DZIECIOM I NIEPEŁNOSPRAWNYM RADIO TAXI SERC", taxi Wrocław, przewozy osobowe Wrocław, terminal kart taxi Wrocław, busy Wrocław, usługi kurierskie Wrocław, tanie taxi Wrocław, terminale bezgotówkowe taxi Wrocław, taxi samochody kombi Wrocław, radio taxi serc Wrocław, taryfa Wrocław, taksówka Wrocław, szybka taxi Wrocław, taksówki Wrocław
Opis:

Firma "RADIO TAXI SERC" powstała w 1994 roku.

Radio Taxi Serc powstało w 1994 roku. Jesteśmy jedyną firmą z Wrocławia i okolic, która prowadzi stałą działalność charytatywną, pomagając dzieciom i osobom niepełnosprawnym. Korzystając z naszych usług Klienci wspomagają najbardziej potrzebujących. Do tej pory przekazaliśmy na cele charytatywne ponad 200 tysięcy złotych .Wybierając nas, stawiasz na niezawodność, bezpieczeństwo i wygodę.
Zrzeszamy 163 licencjonowanych taksówkarzy dysponujących komfortowymi autami, tylko marek zachodnich. Ponad połowa samochodów jest typu combi, więc można w nich przewieźć większy bagaż, a 20% naszych taksówek to mini vany dla 6 pasażerów. Realizujemy przesyłki, zakupy, kursy poza miasto, kursy bezgotówkowe, wozimy dzieci np do szkoły, holujemy, odprowadzamy auta klientów, świadczymy usługę odpalenia silnika na kable rozruchowe.

Oferta Indywidualna :

 • Przewozy osobowe
 • Samochody Combi
 • Busy
 • Usługi kurierskie
 • Załatwianie spraw w urzędach
 • Przewozy dzieci pod opieką kierowcy
 • Obsługa imprez okolicznościowych
 • Zakupy z dowozem pod wskazany adres
 • Holowanie samochodu
 • Odprowadzenie samochodu klienta
 • Uruchomienie silnika
 • każde auto wyposażone w terninal kart płatniczych

Oferta dla firm : 

 • Oferujemy obsługę bezgotówkową firm - vouchery, po podpisaniu umowy.
 • Wystawiamy zbiorcze faktury VAT.
 • Zaufało nam już ponad 80 firm.

Telefon kontaktowy dla firm chcących nawiązać współpracę: 608 424 083

Aby zamówić taksówkę zadzwoń pod wybrany numer:

196 29

+48 71 363 37 37

+48 607 96 29 00

Galeria:
Ostatnio wyszukiwane firmy
Piotr Osmólski Usługowe Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych...
Piotr Osmólski Usługowe Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Warszawa
PIEKARNIA PIERCHAŁA Rybnik
PIEKARNIA PIERCHAŁA Rybnik
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ ŻYRARDÓW SP....
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ ŻYRARDÓW SP. Z.O.O.
TRÓJMIEJSKI PATROL OBRONY PRAW ZWIERZĄT
TRÓJMIEJSKI PATROL OBRONY PRAW ZWIERZĄT
UBOJNIA ZWIERZĄT "BOGACZ" Sp.J. Ubój bydła Radomsko
UBOJNIA ZWIERZĄT "BOGACZ" Sp.J. Ubój bydła Radomsko
Lasy Państwowe. Nadleśnictwo Łuków.
Lasy Państwowe. Nadleśnictwo Łuków.
DOMINEX SP. Z.O.O. Skup metali żelaznych i kolorowych,...
DOMINEX SP. Z.O.O. Skup metali żelaznych i kolorowych, skup makulatury Świętochłowice
JERZY ŻELEŹNIK - SKŁAD DREWNA RAF - BUD CZOSNÓW
JERZY ŻELEŹNIK - SKŁAD DREWNA RAF - BUD CZOSNÓW
Firma Sęk S.C. Wojciech Czerwiński , Piotr Pilak....
Firma Sęk S.C. Wojciech Czerwiński , Piotr Pilak. Tarcica budowlana Brzeg
Popławski Okna-Drzwi Daniel Popławski
Popławski Okna-Drzwi Daniel Popławski

Reklama i budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni