Sieć Biznesu » Usługi » Radio Taxi » " TAXI DRIVER " S.C. Kraków
Wskazówki dojazdu. Wpisz swój adres:
21
lutego 2014
agroturystykaurybaka.pl - sprawdź!

Pod adresem: http://www.agroturystykaurybaka.pl znajdą Państwo naszą najnowszą realizację.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną.

Działania nieuczciwej konkurencji
Szanowni Państwo,
 
Dzięki Państwa telefonom i e-mailom dotarły do nas informacje o nieuczciwych działaniach konkurencji.

(więcej...)

DNIA 03.09.2015 R. FIRMA 4KPROJEKT ZAREJESTROWAŁA I WYKUPIŁA ŁUDZĄCO PODOBNĄ DOMENĘ DO NASZEJ, TJ. WWW.SIEC-BIZNESU.PL która w żaden sposób nie jest naszym odłamem. Nasza witryna i jedyna, która firma SiećBiznesu.pl się posługuje brzmi www.siecbiznesu.pl (BEZ MYŚLNIKA), Firma 4KProjekt zignorowała zasady etyki rynku konkurencyjnego i istnieją podejrzenia o potencjalnym wprowadzaniu klientów w błąd.
Jednocześnie informujemy, iż dokumenty współpracy z SiećBiznesu.pl Izabela Szajstek są zawsze wystawiane z danych operacyjnych o numerze NIP: 7811735911, gdyby dotarły do Państwa dokumenty z innymi danymi uprzejmie prosimy o zgłaszanie takich sytuacji do Biura Obsługi Klienta SiećBiznesu.pl pod numerem: 61-250-41-50 i STANOWCZE NIEOPŁACANIE INNYCH ZAMÓWIEŃ NIŻ TE WYSTAWIANE PRZEZ W/W NIP.

Dzięki Państwa interwencji wiemy, iż otrzymujecie również Państwo telefony i korespondecję z informacją o rzekomych zamówieniach reklamy internetowej. Wiemy, że wysyłane są do Państwa dokumenty kurierem, jednocześnie wymuszając przyjęcie takiej przesyłki i uniemożliwiając zapoznania się z jej zawartością przed uregulowaniem rzekomej płatności. Takie działania są złamaniem prawa i należy je niezwłocznie zgłaszać na Policję. Przypominamy także, aby sprawdzać dokładny adres i pieczątki firm, które przysyłają do Państwa kuriera z rzekomym zamówieniem próbując wyłudzić pieniądze.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o zgłaszanie takich i temu podobnych zdarzeń do naszej firmy - dzięki takim informacjom będziemy w stanie zapobiec występowaniu takich sytuacji  w przyszłości, a Państwo nie będą narażeni na nieuczciwe działania takich "przedsiębiorców".
 
Zgłaszając takie zdarzenia do naszej firmy zawsze mogą Państwo liczyć na poradę jak rzekome zamówienie unieważnić i odzyskać pieniądze, które zostały od Państwa wyłudzone.
 
W wypadku takich działań powinni Państwo każdorazowo domagać się od rzekomego Zleceniodawcy nagrania rozmowy, w której rzekomo złożyli Państwo zamówienie - konkurencja nie mając podstaw do wysyłania faktury i nie posiadająca żadnego zamówienia złożonego przez Państwa, będzie Państwa zniechęcać od odsłuchania nagrania. Korzystając z naszych usług zawsze mogą Państwo skorzystać z możliwości odsłuchania nagrania - odtwarzamy je nieodpłatnie, zawsze kiedy wyrażą Państwo chęc odsłuchania zamówienia.
 
Jednocześnie zapewniamy Państwa, że każda umowa  zawarta z naszą firmą obowiązuje przez okres 12 miesięcy - żadna umowa nie jest automatycznie przedłużana po zakończeniu okresu abonamentowego - to Państwo podejmują decyzję czy umowa ma zostać przedłużona.
 
Z pozdrowieniami,
Zespół siećbiznesu.pl

" TAXI DRIVER " S.C. Kraków

Branża: Usługi, Radio Taxi
Dane adresowe:
Adres: ul. Lubicz 25 lok. 610, 31-503
Miasto: Kraków
Województwo: małopolskie
Tel.: 12 400 00 00
Drugi tel.: 12 196 25
Fax: 12 638 0 3 24
E-mail: megataxi@op.pl
Tagi
" TAXI DRIVER " S.C. Kraków, taxi Kraków, taksówka Kraków, taksówki Kraków, przewozy osób Kraków, samochody kombi Kraków, taksówki na każdą kieszeń Kraków, tanie taxi Kraków, taxi driver Kraków, radio taxi mega Kraków,
Opis:

RADIO TAXI MEGA

Przedsiębiorstwo Usług Transportowych „Taxi-Driver" s.c. Piotr Wąsiel, Edward Cora założone 12.10.1992r. zaoferowało mieszkańcom Krakowa i okolic za swoim pośrednictwem tanią usługę transportową taksówkami osobowymi początkowo jako niewielka sieć Radio Taxi Major, związana głównie z krakowską dzielnicą Prądnik Czerwony, później jako dostępna dla szerokiej rzeszy klientów jedna z większych w Krakowie sieci Radio Taxi Mega.

Postawiliśmy sobie za cel oferowanie usług taksówkowych na wysokim poziomie w atrakcyjnej cenie. Dbając o zabezpieczenie interesów zarówno klientów jak i kierowców, korzystając z wieloletniego doświadczenia stworzyliśmy własny oparty o najnowocześniejsze rozwiązania internetowy system zarządzania taksówkami. Wykorzystując możliwość precyzyjnego lokalizowania taksówek oraz określania współrzędnych zamawianych adresów gwarantowane profesjonalizmem map Targeo staramy się zapewnić klientom krótki czas oczekiwania na taksówkę a taksówkarzom krótkie (ekonomiczne) dojazdy, co w krakowskich realiach jest dużym wyzwaniem.

SAMOCHODY RADIA TAXI 

Celem zaspokojenia potrzeb transportowych klientów MEGA TAXI w dyspozycji posiadamy:

  • samochody osobowe na 4 pasazerów i bagaż podręczny 
  • samochody kombi na 4 pasazerów i większy bagaż 
  • samochody VAN na 5-7 osób i bagaż 
  • samochody bagażowe o ładowności do 1,5 tony 3 europalety
  • Samochód ciężarowy do 3 ton, 8 europalet

ZAPRASZAMY !

Galeria:
Ostatnio wyszukiwane firmy
Piotr Osmólski Usługowe Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych...
Piotr Osmólski Usługowe Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Warszawa
PIEKARNIA PIERCHAŁA Rybnik
PIEKARNIA PIERCHAŁA Rybnik
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ ŻYRARDÓW SP....
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ ŻYRARDÓW SP. Z.O.O.
TRÓJMIEJSKI PATROL OBRONY PRAW ZWIERZĄT
TRÓJMIEJSKI PATROL OBRONY PRAW ZWIERZĄT
UBOJNIA ZWIERZĄT "BOGACZ" Sp.J. Ubój bydła Radomsko
UBOJNIA ZWIERZĄT "BOGACZ" Sp.J. Ubój bydła Radomsko
Lasy Państwowe. Nadleśnictwo Łuków.
Lasy Państwowe. Nadleśnictwo Łuków.
DOMINEX SP. Z.O.O. Skup metali żelaznych i kolorowych,...
DOMINEX SP. Z.O.O. Skup metali żelaznych i kolorowych, skup makulatury Świętochłowice
JERZY ŻELEŹNIK - SKŁAD DREWNA RAF - BUD CZOSNÓW
JERZY ŻELEŹNIK - SKŁAD DREWNA RAF - BUD CZOSNÓW
Firma Sęk S.C. Wojciech Czerwiński , Piotr Pilak....
Firma Sęk S.C. Wojciech Czerwiński , Piotr Pilak. Tarcica budowlana Brzeg
Popławski Okna-Drzwi Daniel Popławski
Popławski Okna-Drzwi Daniel Popławski

Reklama i budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni