Sieć Biznesu » Usługi » Radio Taxi » " WAWEL RADIO TAXI " Kraków
Wskazówki dojazdu. Wpisz swój adres:
21
lutego 2014
agroturystykaurybaka.pl - sprawdź!

Pod adresem: http://www.agroturystykaurybaka.pl znajdą Państwo naszą najnowszą realizację.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną.

Działania nieuczciwej konkurencji
Szanowni Państwo,
 
Dzięki Państwa telefonom i e-mailom dotarły do nas informacje o nieuczciwych działaniach konkurencji.

(więcej...)

DNIA 03.09.2015 R. FIRMA 4KPROJEKT ZAREJESTROWAŁA I WYKUPIŁA ŁUDZĄCO PODOBNĄ DOMENĘ DO NASZEJ, TJ. WWW.SIEC-BIZNESU.PL która w żaden sposób nie jest naszym odłamem. Nasza witryna i jedyna, która firma SiećBiznesu.pl się posługuje brzmi www.siecbiznesu.pl (BEZ MYŚLNIKA), Firma 4KProjekt zignorowała zasady etyki rynku konkurencyjnego i istnieją podejrzenia o potencjalnym wprowadzaniu klientów w błąd.
Jednocześnie informujemy, iż dokumenty współpracy z SiećBiznesu.pl Izabela Szajstek są zawsze wystawiane z danych operacyjnych o numerze NIP: 7811735911, gdyby dotarły do Państwa dokumenty z innymi danymi uprzejmie prosimy o zgłaszanie takich sytuacji do Biura Obsługi Klienta SiećBiznesu.pl pod numerem: 61-250-41-50 i STANOWCZE NIEOPŁACANIE INNYCH ZAMÓWIEŃ NIŻ TE WYSTAWIANE PRZEZ W/W NIP.

Dzięki Państwa interwencji wiemy, iż otrzymujecie również Państwo telefony i korespondecję z informacją o rzekomych zamówieniach reklamy internetowej. Wiemy, że wysyłane są do Państwa dokumenty kurierem, jednocześnie wymuszając przyjęcie takiej przesyłki i uniemożliwiając zapoznania się z jej zawartością przed uregulowaniem rzekomej płatności. Takie działania są złamaniem prawa i należy je niezwłocznie zgłaszać na Policję. Przypominamy także, aby sprawdzać dokładny adres i pieczątki firm, które przysyłają do Państwa kuriera z rzekomym zamówieniem próbując wyłudzić pieniądze.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o zgłaszanie takich i temu podobnych zdarzeń do naszej firmy - dzięki takim informacjom będziemy w stanie zapobiec występowaniu takich sytuacji  w przyszłości, a Państwo nie będą narażeni na nieuczciwe działania takich "przedsiębiorców".
 
Zgłaszając takie zdarzenia do naszej firmy zawsze mogą Państwo liczyć na poradę jak rzekome zamówienie unieważnić i odzyskać pieniądze, które zostały od Państwa wyłudzone.
 
W wypadku takich działań powinni Państwo każdorazowo domagać się od rzekomego Zleceniodawcy nagrania rozmowy, w której rzekomo złożyli Państwo zamówienie - konkurencja nie mając podstaw do wysyłania faktury i nie posiadająca żadnego zamówienia złożonego przez Państwa, będzie Państwa zniechęcać od odsłuchania nagrania. Korzystając z naszych usług zawsze mogą Państwo skorzystać z możliwości odsłuchania nagrania - odtwarzamy je nieodpłatnie, zawsze kiedy wyrażą Państwo chęc odsłuchania zamówienia.
 
Jednocześnie zapewniamy Państwa, że każda umowa  zawarta z naszą firmą obowiązuje przez okres 12 miesięcy - żadna umowa nie jest automatycznie przedłużana po zakończeniu okresu abonamentowego - to Państwo podejmują decyzję czy umowa ma zostać przedłużona.
 
Z pozdrowieniami,
Zespół siećbiznesu.pl

" WAWEL RADIO TAXI " Kraków

Branża: Usługi, Radio Taxi
Dane adresowe:
Adres: ul. Mogilska 43, 31-545
Miasto: Kraków
Województwo: małopolskie
Tel.: 1-9666
Drugi tel.: 12 266-66-66
Tel. kom.: 501-44-96-66 , ( 800-66-66-66 bezpłatny )
E-mail: biuro@waweltaxi.pl
Tagi
" WAWEL RADIO TAXI " Kraków, taxi Kraków, taksówki Kraków, przewóz osób Kraków, przewóz bagaży Kraków, usługi kurierskie Kraków, taxi osobowe Kraków, przejazdy bagażowe Kraków, przesyłki Kraków, zakupy na telefon Kraków, obsługa imprez okolicznościowych Kraków, radio taxi Kraków, taxi wawel Kraków
Opis:

Jesteśmy Stowarzyszeniem działającym w branży usług transportowych od 19 lat. Pozwala nam to na stwierdzenie, że mamy bogate doświadczenie w obsłudze różnego rodzaju zleceń, nawet tych bardzo nietypowych. Zrzeszamy pod swym szyldem 250 taksówkarzy.

Proponujemy przewóz osób, bagaży, przesyłek, taxi bagażowe oraz pomoc drogową. Polecamy bezgotówkową obsługę zleceń (Karty Radio Taxi Wawel), wystawiamy rachunki zbiorcze oraz faktury VAT co pozwala na uproszczone księgowanie wielokrotnych przewozów jednym rachunkiem.

Płatności można regulować za pomocą przelewu bankowego do 7 dni po otrzymaniu faktury. Przyjmujemy do rozliczenia za wykonaną usługę karty płatnicze.

Oferta :

- taxi osobowe

- przewozy bagażowe i przesyłki

- zakupy na telefon

- obsługa imprez okolicznościowych 

Oferta dla biznesu: 

- karty Wawel Taxi

- przejazdy bezgotówkowe

- jednorazowe faktury VAT

- kompleksowa obsługa hoteli


Naszą mocną stronę stanowi kadra doświadczonych kierowców, która pozwala na fachową, dyskretną, i miłą obsługę. 
Nasze doświadczenie pozwoliło nam na obsługę wielu imprez okolicznościowych takich jak:

  • targi
  • sympozja naukowe
  • jubileusze
  • wybory do władz samorządowych i referenda
  • Wesela

Świadczymy usługi najlepszym Firmom, Hotelom i Bankom w Krakowie. Stawiamy na jakość usług dzięki wysokiej kulturze osobistej naszych kierowców oraz bardzo dobrej klasy samochodom (także VAN 6 i 7 osobowe). Pod względem jakości i cen usług stawiają nas w czołówce krakowskich firm Radio Taxi. 
Serdecznie zapraszamy do współpracy.Galeria:
Ostatnio wyszukiwane firmy
Piotr Osmólski Usługowe Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych...
Piotr Osmólski Usługowe Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Warszawa
PIEKARNIA PIERCHAŁA Rybnik
PIEKARNIA PIERCHAŁA Rybnik
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ ŻYRARDÓW SP....
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ ŻYRARDÓW SP. Z.O.O.
TRÓJMIEJSKI PATROL OBRONY PRAW ZWIERZĄT
TRÓJMIEJSKI PATROL OBRONY PRAW ZWIERZĄT
UBOJNIA ZWIERZĄT "BOGACZ" Sp.J. Ubój bydła Radomsko
UBOJNIA ZWIERZĄT "BOGACZ" Sp.J. Ubój bydła Radomsko
Lasy Państwowe. Nadleśnictwo Łuków.
Lasy Państwowe. Nadleśnictwo Łuków.
DOMINEX SP. Z.O.O. Skup metali żelaznych i kolorowych,...
DOMINEX SP. Z.O.O. Skup metali żelaznych i kolorowych, skup makulatury Świętochłowice
JERZY ŻELEŹNIK - SKŁAD DREWNA RAF - BUD CZOSNÓW
JERZY ŻELEŹNIK - SKŁAD DREWNA RAF - BUD CZOSNÓW
Firma Sęk S.C. Wojciech Czerwiński , Piotr Pilak....
Firma Sęk S.C. Wojciech Czerwiński , Piotr Pilak. Tarcica budowlana Brzeg
Popławski Okna-Drzwi Daniel Popławski
Popławski Okna-Drzwi Daniel Popławski

Reklama i budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni