Sieć Biznesu » Medycyna » Przychodnie i Ośrodki Zdrowia » ZOZ “TOMOGRAF” s.c.   Samodzielny Zakład Diagnostyki Obrazowej. Rezonans magnetyczny Cieszyn
Wskazówki dojazdu. Wpisz swój adres:
21
lutego 2014
agroturystykaurybaka.pl - sprawdź!

Pod adresem: http://www.agroturystykaurybaka.pl znajdą Państwo naszą najnowszą realizację.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną.

Działania nieuczciwej konkurencji
Szanowni Państwo,
 
Dzięki Państwa telefonom i e-mailom dotarły do nas informacje o nieuczciwych działaniach konkurencji.

(więcej...)

DNIA 03.09.2015 R. FIRMA 4KPROJEKT ZAREJESTROWAŁA I WYKUPIŁA ŁUDZĄCO PODOBNĄ DOMENĘ DO NASZEJ, TJ. WWW.SIEC-BIZNESU.PL która w żaden sposób nie jest naszym odłamem. Nasza witryna i jedyna, która firma SiećBiznesu.pl się posługuje brzmi www.siecbiznesu.pl (BEZ MYŚLNIKA), Firma 4KProjekt zignorowała zasady etyki rynku konkurencyjnego i istnieją podejrzenia o potencjalnym wprowadzaniu klientów w błąd.
Jednocześnie informujemy, iż dokumenty współpracy z SiećBiznesu.pl Izabela Szajstek są zawsze wystawiane z danych operacyjnych o numerze NIP: 7811735911, gdyby dotarły do Państwa dokumenty z innymi danymi uprzejmie prosimy o zgłaszanie takich sytuacji do Biura Obsługi Klienta SiećBiznesu.pl pod numerem: 61-250-41-50 i STANOWCZE NIEOPŁACANIE INNYCH ZAMÓWIEŃ NIŻ TE WYSTAWIANE PRZEZ W/W NIP.

Dzięki Państwa interwencji wiemy, iż otrzymujecie również Państwo telefony i korespondecję z informacją o rzekomych zamówieniach reklamy internetowej. Wiemy, że wysyłane są do Państwa dokumenty kurierem, jednocześnie wymuszając przyjęcie takiej przesyłki i uniemożliwiając zapoznania się z jej zawartością przed uregulowaniem rzekomej płatności. Takie działania są złamaniem prawa i należy je niezwłocznie zgłaszać na Policję. Przypominamy także, aby sprawdzać dokładny adres i pieczątki firm, które przysyłają do Państwa kuriera z rzekomym zamówieniem próbując wyłudzić pieniądze.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o zgłaszanie takich i temu podobnych zdarzeń do naszej firmy - dzięki takim informacjom będziemy w stanie zapobiec występowaniu takich sytuacji  w przyszłości, a Państwo nie będą narażeni na nieuczciwe działania takich "przedsiębiorców".
 
Zgłaszając takie zdarzenia do naszej firmy zawsze mogą Państwo liczyć na poradę jak rzekome zamówienie unieważnić i odzyskać pieniądze, które zostały od Państwa wyłudzone.
 
W wypadku takich działań powinni Państwo każdorazowo domagać się od rzekomego Zleceniodawcy nagrania rozmowy, w której rzekomo złożyli Państwo zamówienie - konkurencja nie mając podstaw do wysyłania faktury i nie posiadająca żadnego zamówienia złożonego przez Państwa, będzie Państwa zniechęcać od odsłuchania nagrania. Korzystając z naszych usług zawsze mogą Państwo skorzystać z możliwości odsłuchania nagrania - odtwarzamy je nieodpłatnie, zawsze kiedy wyrażą Państwo chęc odsłuchania zamówienia.
 
Jednocześnie zapewniamy Państwa, że każda umowa  zawarta z naszą firmą obowiązuje przez okres 12 miesięcy - żadna umowa nie jest automatycznie przedłużana po zakończeniu okresu abonamentowego - to Państwo podejmują decyzję czy umowa ma zostać przedłużona.
 
Z pozdrowieniami,
Zespół siećbiznesu.pl

ZOZ “TOMOGRAF” s.c.   Samodzielny Zakład Diagnostyki Obrazowej. Rezonans magnetyczny Cieszyn

Branża: Medycyna, Przychodnie i Ośrodki Zdrowia
Dane adresowe:
Adres: ul. Stawowa 71, 43-400
Miasto: Cieszyn
Województwo: śląskie
Tel.: 33 851 35 90
Fax: 33 851 35 90
Skype: Godziny otwarcia Pn-Pt : 8.00- 16.00
Tagi
ZOZ “TOMOGRAF” s.c.   Samodzielny Zakład Diagnostyki Obrazowej. Rezonans magnetyczny Cieszyn, rezonans Cieszyn, diagnostyka obrazowa Cieszyn, rentgen Cieszyn, radiologia Cieszyn, lekarz radiolog Cieszyn, badanie tk Cieszyn, badanie rezonansu magnetycznego Cieszyn, ośrodek zdrowia Cieszyn, badanie tomografii komputerowej Cieszyn, radiologia cyfrowa Cieszyn
Opis:

NZOZ “Tomograf” powstał w 1999 roku, od początku swojego istnienia mieści się na ul.Stawowej 71 w Cieszynie i świadczy usługi medyczne z dziedziny radiologii i diagnostyki obrazowej - zarówno klasycznej, czyli wykonywania tradycyjnych zdjęć rentgenowskich, jak i tomografii komputerowej, ultrasonografii, czy też naszego ostatniego "dziecka" czyli rezonansu magnetycznego. W 2011 roku placówka została rozbudowana i przebudowana. Obecnie nasza kartoteka to ponad 50 tysiecy diagnozowanych u nas pacjentów i dziesiątki tysięcy wykonanych różnych badań!

Pracownia Rezonansu Magnetycznego 

Pracownia Tomografii Komputerowej

Pracownia Rentgenowska


Dzięki istniejącej wewnętrznej sieci połączeń badania z tych aparatów mogą być przesyłane w postaci obrazu cyfrowego na diagnostyczne monitory opisowe stacji roboczej, a zdjęcia z badań nagrywane na nośniku CD lub wydawane w postaci wydruku z laserowych drukarek cyfrowych firm Fuji i Kodak.

Galeria:
Ostatnio wyszukiwane firmy
Piotr Osmólski Usługowe Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych...
Piotr Osmólski Usługowe Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych Warszawa
PIEKARNIA PIERCHAŁA Rybnik
PIEKARNIA PIERCHAŁA Rybnik
P.H.U. Lock Shift Michał Starzęba
P.H.U. Lock Shift Michał Starzęba
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ ŻYRARDÓW SP....
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ ŻYRARDÓW SP. Z.O.O.
TRÓJMIEJSKI PATROL OBRONY PRAW ZWIERZĄT
TRÓJMIEJSKI PATROL OBRONY PRAW ZWIERZĄT
UBOJNIA ZWIERZĄT "BOGACZ" Sp.J. Ubój bydła Radomsko
UBOJNIA ZWIERZĄT "BOGACZ" Sp.J. Ubój bydła Radomsko
Centrum Glamour Gabinet Kosmetyczno-Fryzjerski
Centrum Glamour Gabinet Kosmetyczno-Fryzjerski
Lasy Państwowe. Nadleśnictwo Łuków.
Lasy Państwowe. Nadleśnictwo Łuków.
DOMINEX SP. Z.O.O. Skup metali żelaznych i kolorowych,...
DOMINEX SP. Z.O.O. Skup metali żelaznych i kolorowych, skup makulatury Świętochłowice
JERZY ŻELEŹNIK - SKŁAD DREWNA RAF - BUD CZOSNÓW
JERZY ŻELEŹNIK - SKŁAD DREWNA RAF - BUD CZOSNÓW

Reklama i budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni