ile trzeba miec lat zeby zalozyc facebook

Baza wiedzy

temat wybrany: ile trzeba miec lat zeby zalozyc facebook

Ile lat trzeba mieć, żeby założyć konto na Facebooku?

Facebook to jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych, która umożliwia użytkownikom m.in. dzielenie się treściami, kontakt z rodziną i znajomymi oraz prowadzenie biznesu. Jednak wielu użytkowników zastanawia się, jaki jest minimalny wiek, aby założyć konto na Facebooku.

Według regulaminu Facebooka, minimalny wiek, który umożliwia założenie konta, wynosi 13 lat. Oznacza to, że osoby poniżej tego wieku nie powinny zakładać konta na tej platformie. W przypadku naruszenia tej zasady, konto może zostać usunięte.

Warto jednak pamiętać, że każdy użytkownik, niezależnie od wieku, powinien przestrzegać zasad Facebooka, takich jak zakaz publikowania obraźliwych treści, przekazywanie fałszywych informacji oraz naruszanie prywatności innych użytkowników.

Jeśli chcesz założyć konto na Facebooku, pamiętaj, że musisz mieć co najmniej 13 lat. W przypadku naruszenia regulaminu, możesz stracić swoje konto na platformie. Zachęcamy do przestrzegania zasad Facebooka oraz korzystania z niego z umiarem.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: ile trzeba miec lat zeby zalozyc facebook

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments