jak usunąć relacje facebook

Baza wiedzy

temat wybrany: jak usunąć relacje facebook

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że chciałeś usunąć relacje na Facebooku, ale nie wiedziałeś jak to zrobić? Jeśli tak, to nie jesteś sam. Wiele osób ma problem z usunięciem relacji na Facebooku. W tym artykule postaramy się pokazać Ci w jaki sposób usunąć relacje na Facebooku.

1. Wejdź na swoje konto

Aby usunąć relacje na Facebooku, musisz najpierw zalogować się na swoje konto. Możesz to zrobić przez wpisanie swojego adresu e-mail i hasła lub za pomocą swojego konta na platformie.

2. Kliknij na ikonę „Profil”

Po zalogowaniu się na swoje konto, kliknij na ikonę „Profil”. Znajdziesz ją w prawym górnym rogu strony.

3. Kliknij na „O mnie”

Po kliknięciu na ikonę „Profil”, znajdziesz opcję „O mnie” na górze strony. Kliknij na nią.

4. Znajdź sekcję „Relacje”

Po kliknięciu na „O mnie”, znajdziesz sekcję „Relacje”. Znajduje się ona poniżej sekcji „Podstawowe informacje”. Kliknij na nią.

5. Wybierz relację, którą chcesz usunąć

W sekcji „Relacje” znajdziesz listę wszystkich Twoich relacji na Facebooku. Wybierz tę, którą chcesz usunąć.

6. Kliknij na „Usuń relację”

Po wybraniu relacji, którą chcesz usunąć, kliknij na opcję „Usuń relację”. Po kliknięciu na nią zostaniesz zapytany, czy na pewno chcesz usunąć tę relację. Potwierdź swoją decyzję.

7. Potwierdź usunięcie relacji

Po potwierdzeniu, że chcesz usunąć relację, zostaniesz przekierowany do strony potwierdzającej. Upewnij się, że kliknąłeś na opcję „Potwierdź usunięcie”. Po tym, relacja zostanie usunięta z Twojego profilu na Facebooku.

Podsumowanie

Usunięcie relacji na Facebooku może wydawać się trudne, ale tak naprawdę nie jest. Postępując zgodnie z naszym poradnikiem, możesz łatwo usunąć niechciane relacje na Facebooku. Pamiętaj jednak, że po usunięciu relacji nie będzie już ona widoczna na Twoim profilu na Facebooku, a także nie będziesz miał już dostępu do żadnych jej informacji.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: jak usunąć relacje facebook

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments