jaki jest najdłuższy film na youtube

Baza wiedzy

temat wybrany: jaki jest najdłuższy film na youtube

Jeśli zastanawiasz się, jaki jest najdłuższy film w historii YouTube, to odpowiedź brzmi: „The Cure for Insomnia” (Leczenie bezsenności). Jest to film z 1987 roku, który trwa aż 87 godzin i 30 minut, czyli ponad 3,6 dnia!

Film został stworzony przez Johna Henry’ego Timmonsa i jest skomponowany z różnych scen, w tym zapisów z wydarzeń artystycznych, poezji, muzyki, a także nagranych rozmów. Całość jest uważana za dzieło sztuki, ale z pewnością nie jest dostępna dla każdego.

Co ciekawe, film został umieszczony na YouTube w 2011 roku i nadal jest dostępny na platformie. Jednak z racji swojej długości, trudno sobie wyobrazić, że ktoś zasiądzie przed komputerem, aby obejrzeć go w całości.

Jeśli jednak jesteś ciekawy, jak wygląda ten film, to możesz obejrzeć kilka fragmentów. Warto jednak pamiętać, że nie jest to produkcja dla każdego i z pewnością nie każdy będzie miał ochotę poświęcić na nią kilka dni swojego życia.

Podsumowując, najdłuższy film na YouTube to „The Cure for Insomnia” i trwa on ponad 87 godzin. Jest to dzieło sztuki, ale z racji swojej długości, raczej nie jest on przeznaczony dla wszystkich.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: jaki jest najdłuższy film na youtube

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments