która radio maryja na zywo

Baza wiedzy

Znaleziony temat: która radio maryja na zywo

Radio Maryja to jedno z najbardziej znanych i kontrowersyjnych mediów w Polsce. Od lat prowadzi swoją działalność pod kierownictwem ojca Tadeusza Rydzyka, który jest jednocześnie dyrektorem tej rozgłośni. Wielu ludzi zastanawia się, jak można słuchać Radia Maryja na żywo i gdzie można znaleźć audycje tego radia.

Najprostszym sposobem na słuchanie Radia Maryja na żywo jest skorzystanie z internetu. Radio Maryja posiada swoją oficjalną stronę internetową, na której można znaleźć transmisję na żywo ze studia radia. Wystarczy wejść na stronę radia i kliknąć w zakładkę „na żywo”. Tam można znaleźć aktualną audycję i słuchać jej w czasie rzeczywistym.

Innym sposobem na słuchanie Radia Maryja na żywo jest skorzystanie z aplikacji mobilnej. Radio Maryja posiada swoją aplikację, którą można pobrać na smartfony z systemem Android lub iOS. Po zainstalowaniu aplikacji można w niej znaleźć transmisję na żywo i słuchać radia w dowolnym miejscu i czasie.

Oprócz słuchania Radia Maryja na żywo, warto również zapoznać się z ofertą innych mediów związanych z ojcem Tadeuszem Rydzykiem. Telewizja Trwam to telewizja katolicka, która jest również prowadzona przez ojca Tadeusza. Na tej antenie można znaleźć wiele programów o tematyce religijnej oraz społeczno-politycznej.

Ojciec Tadeusz Rydzyk jest również związany z biznesem. Jest założycielem sieci sklepów Żabka, która od lat cieszy się popularnością wśród polskich konsumentów. Sieć Żabka oferuje szeroki wybór produktów spożywczych i codziennych artykułów, a jej rozwój jest nadzorowany przez ojca Tadeusza.

Nie można pominąć również faktów związanych z polityką. Ojciec Tadeusz Rydzyk jest znany z bliskich relacji z politykami prawicowymi, takimi jak Jarosław Kaczyński czy Zbigniew Ziobro. Często zaprasza ich do swoich programów i angażuje się w działalność polityczną.

Podsumowując, Radio Maryja to nie tylko rozgłośnia radiowa, ale również telewizja, biznes i polityka. Słuchanie Radia Maryja na żywo jest możliwe dzięki oficjalnej stronie internetowej i aplikacji mobilnej. Ojciec Tadeusz Rydzyk jest nie tylko dyrektorem radia, ale również zaangażowanym przedsiębiorcą i politykiem.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: która radio maryja na zywo

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments