OFERTA FRANCZYZOWA

OFERTA FRANCZYZOWA

Artykuł miesiąca

AUTORSKIEGO SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

TwojeMiasto.poleca.to jest ogólnopolskim projektem, który ma na celu wspieranie handlu i usług na terenie całego kraju. Stworzyliśmy nowoczesny, a za razem przystępny nośnik reklamowy dla każdego kto prowadzi własny biznes. Nasze działania marketingowe skupiają się na dostarczaniu codziennie mieszkańcom danego powiatu informacji o aktualnych ofertach, promocjach, kuponach rabatowych oraz działaniach reklamowych naszych Partnerów.

Ze względu na duże powodzenie w naszym regionie wdrożyliśmy ofertę franczyzową TwojeMiasto.poleca.to, aby sprawnie rozwijać projekt na terenie całej Polski.

System promocji działa poprzez dedykowane portale www z wieloma narzędziami marketingowymi, media społecznościowe (Facebook, Instagram) oraz aplikację mobilną Moje Miasto zintegrowaną z każdym portalem. Sprzedaż usług odbywa się głównie bezpośrednio poprzez kontakt z przedsiębiorcami, natomiast wdrożyliśmy wiele możliwości sprzedaży online.

Jako franczyzobiorca pomożesz przedsiębiorcom zwiększyć przychody ze sprzedaży i rozpoznawalność ich marki w Internecie, a tym samym będziesz miał realny wpływ na rozwój powiatu i jego mieszkańców.

Dostaniesz od nas gotową instrukcję jak tworzyć i planować posty, jak tworzyć gotowe grafiki z naszych baz zdjęć i wektorów oraz jak konfigurować kampanie reklamowe w social media.

Nauczysz się wprowadzać karty lojalnościowe oraz kupony rabatowe. Twój portal będzie widoczny w aplikacji mobilnej Moje Miasto, a tworzone reklamy przedsiębiorców będą udostępniane w wielu kanałach dystrybucji docierając do kilkudziesięciu tysięcy osób z ich lokalnego rynku.

 

O co chodzi w projekcie?

Mieszkańcy z danego powiatu znajdują w wielu naszych kanałach reklamowych (portal internetowy, aplikacja mobilna Moje Miasto, Facebook oraz Instagram) oferty firm i usługodawców z ich miejsca zamieszkania/powiatu. Inaczej mówiąc jest to produkt marketingowy kompleksowo reklamujący firmy, do którego przypisany jest profil na Facebooku i konto na Instagramie. Na Facebooku i Instagramie reklamowani są przedsiębiorcy w formie odpowiadającej panującym trendom. Oferty firm są również w portalu internetowym oraz naszej aplikacji mobilnej „Moje Miasto”, dostępnej całkowicie za darmo na systemy Android oraz iOS. Dodatkowo cały czas rozwijamy projekt, aby przyciągać odbiorców, dlatego w portalu pojawiły się takie moduły jak wydarzenia, wiadomości pobierane z lokalnych portali czy ogłoszenia sprzedaży, które są widoczne również w aplikacji mobilnej Moje Miasto.

Oprócz tworzenia reklamy oferujemy szereg dodatkowych opcji dostępnych dla mieszkańców danego powiatu, tak aby ich zakupy były łatwe, korzystne i przyjemne. Prezentujemy w wizytówce firmy jej kupony rabatowe i karty lojalnościowe czy vouchery. Dajemy możliwość zbierania wirtualnych stempelków, które z czasem, po uzbieraniu odpowiedniej ilości, można wymienić na gratyfikacje. Możliwość ta jest udostępniana w aplikacji mobilnej. Taka forma prezentacji polskich przedsiębiorców jest totalną ‪rewolucją na lokalnych rynkach z danego powiatu, ponieważ projekt wspiera i łączy małe branże, które nie mają szans z korporacjami czy międzynarodowymi sieciami sklepów.

 

 

Co otrzymujesz na start?

Szkolenie

Szkolenie w formie wideokonferencji

Materiały informacyjne video (dostępne online).

Kanały reklamowe

Portal w naszej domenie z wieloma funkcjami reklamowymi i sprzedażowymi

Dołączenie do ogólnopolskiej aplikacji Moje Miasto

Indywidualny fanpage na Facebooku oraz profil na Instagramie pod jedną rozpoznawalną marką

Pakiet startowy

Wizytówki (100 szt)

Papierowe oferty handlowe (100 szt)

Gotowe wzory umów z klientami (50 szt)

Pakiet wzorów potrzebnej dokumentacji  – zamówień, regulaminów itp. (50 szt).

Możliwość integracji umów z systemem online

Pakiet dokumentów RODO dla Twojej firmy

Pakiet gotowych grafik do edycji oraz przykłady akcji promocyjnych do zastosowania.

Wsparcie

Wsparcie w całym okresie współpracy. Podpowiadamy co robić, jak zdobyć odbiorców.

Nie martwisz się obsługą serwera VPS, odnawianiem certyfikatu SSL z obsługą płatności, systemem zarządzania  wiadomości PUSH.

Portal i aplikacja są pod stałą opieką techników i programistów.

Gwarantujemy rozwój portali oraz aplikacji mobilnej w kwestiach bezpieczeństwa i nowych funkcjonalności.

 

 

 

Co będzie Twoim zadaniem?

Obsługa portalu

Na początku Twoim zadaniem będzie zbudowanie wartościowego portalu i zarazem zwiększenie użyteczności aplikacji mobilnej w Twoim powiecie. Systematyczna publikacja lokalnych wydarzeń czy promocja w mediach społecznościowych to podstawy. Wiadomości lokalne zintegrujemy z portalem informacyjnym z Twojego powiatu.

 

Obsługa Facebooka i Instagrama

Publikacja treści, ciekawostek, tworzenie konkursów przy współpracy z lokalnymi firmami oraz informowanie o wydarzeniach to zadania, które musisz wykonywać systematycznie.

W pakietach reklamowych każda firma ma zagwarantowaną publikację postów reklamowych na „naszym” fanpage’u i Instagramie.

 

Sprzedaż

Jak w każdej firmie najważniejsza jest sprzedaż.

Twoja praca poświęcona na obsługę portalu i mediów społecznościowych musi mieć odzwierciedlenie w sprzedaży.

Stawiamy na sprzedaż bezpośrednią pakietów reklamowych składających się z kilkunastu narzędzi marketingowych, ale w naszym projekcie rozwijamy również możliwość sprzedaży wielu usług online.

 

Zysk

Zysk zależny jest od wielu czynników oraz od ilości podpisanych umów pakietowych lub pojedynczych usług.

Najmniejszy pakiet dla klienta to w standardowej ofercie 649 zł netto za roczną obsługę czyli 54 zł netto miesięcznie jeśli podpisujemy umowę abonamentową. Standardowo klient płaci za rok z góry.

Niskie opłaty franczyzowe pozwalają zacząć zarabiać już w ciągu pierwszych dwóch miesięcy!

 

 

Gotowy portal internetowy

Portal jako narzędzie reklamy dla lokalnych przedsiębiorców posiada wiele funkcji i systemów reklamowych. Każdy klient, który wykupi u Ciebie reklamę może otrzymać roczny wpis – wizualizację swojej działalności (zdjęcia, grafiki, rabaty, filmy) opatrzoną opisem i ofertą produktową/usługową. Projekt posiada również system kuponów rabatowych, za pomocą którego może poinformować swoich Klientów o rabatach, promocjach, zniżkach, wyprzedażach. Kupony mogą być udostępnianie w formie zdjęcia lub kodu do pobrania w limitowanej ilości.

Pamiętaj, nie konkurujemy z portalami informacyjnymi! Powstaliśmy, aby wspierać lokalnych przedsiębiorców. Głównym narzędziem jest możliwość znalezienia miejsca/firmy po frazach np. gdzie można dobrze zjeść lub gdzie naprawić pralkę. Konsumenci mogą zaoszczędzić korzystając z „lokalnych” kuponów rabatowych. Standardowe serwisy z kuponami pokazują jedynie kupony znanych sieci, z którymi konkurują mali przedsiębiorcy z lokalnego rynku.

 

Wszystkie funkcje portalu:

Katalog najlepszych lokalnych firm z zaawansowanym system wyszukiwania/filtrowania z możliwością zarabiania poprzez zakup pakietów wizytówek i pozycjonowania w portalu przez użytkownika.

System poleceń (oceny i komentarze z możliwością ograniczania ilości).

Banner w portalu oraz mini slider (miejsce na reklamę graficzną).

Program konkursowy (kody komentarzy).

Kupony rabatowe z wieloma wariantami prezentacji (bezterminowe, terminowe, generowanie kodu rabatowego w ograniczonej ilości).

Sprzedaż voucherów online bezpośrednio przez firmy

Ogłoszenia lokalne (zarabianie na promowaniu ogłoszeń przez użytkowników)

Lokalne wydarzenia

Wiadomości z możliwością zaczytywania informacji z innych portali lokalnych/ogólnopolskich lub dodawanie własnych artykułów. Umożliwiamy automatyczny import praktycznie z każdego portalu informacyjnego.

Panel użytkownika (generowanie informacji o zebranych danych osobowych RODO, dodawanie kuponów rabatowych, dodawanie ogłoszeń, dodawanie wydarzeń, historia ocen i komentarzy, dodawanie firmy, wystawianie voucherów na sprzedaż).

Integracja z Google Analytics.

 

Ogólnopolska aplikacja mobilna Moje Miasto

Aplikacja mobilna Moje Miasto dostępna jest dla systemów Android i iOS. Oferuje lokalną kartę korzyści, kupony lojalnościowe, kupony rabatowe, ogłoszenia lokalne, polecane firmy, system wiadomości PUSH.

System wiadomości PUSH stanowią nasze kluczowe rozwiązania w nowoczesnych metodach informowania konsumentów o promocjach.

Lokalną kartę korzyści w wersji elektronicznej okazujemy przy kasie otrzymując dodatkowe rabaty na wybrane produkty i usługi.

Kupony lojalnościowe to system zbierania elektronicznych naklejek, które wymieniamy na interesujące nas produkty.

Wiadomości PUSH to krótkie wiadomości tekstowe z aplikacji mobilnej wyświetlane na ekranie blokady telefonu zachęcające do skorzystania z aktualnej oferty przedsiębiorcy.

 

Wszystkie funkcje aplikacji:

Wyświetlanie lokalnych firm z zaawansowanym systemem wyszukiwania/filtrowania aktualizowane w tle.

Szybkie wybieranie danych kontaktowych, adresu strony www, social media, informacji i trasy dojazdu.

System poleceń – ocenianie i komentowanie firm z możliwością dodawania zdjęć przez użytkowników.

Aktywne wyświetlanie polecanych firm na mapie.

Lokalna karta korzyści – stała promocja u partnerów – do dowolnego wdrożenia w powiecie.

Prezentacja kuponów rabatowych dodanych do portalu

Prezentacja ogłoszeń lokalnych sprzedażowych dodanych w portalu

Panel użytkownika – skanowanie i przechowywanie kuponów lojalnościowych, możliwość dodawania kuponów rabatowych i ulubionych firm do profilu.

Kupony lojalnościowe – zbieranie wirtualnych naklejek i odbieranie nagród.

Automatyczna rejestracja użytkownika w innych powiatach

 

Media społecznościowe

Facebook czy Instagram to główne kanały do promowania przedsiębiorców. Skupiamy się na budowaniu silnej marki, tworzymy zaangażowaną grupę odbiorców, która będzie powracać i reagować na nasze treści. Instagram oferuje osobne dane dla każdego zdjęcia, co jest świetną opcją, gdy współpracujemy z markami. Czarno na białym możemy wskazać konkretne liczby, dlatego nareszcie koniec z domysłami dotyczącymi naszych zasięgów. Dzięki temu możemy monitorować skuteczność swoich działań i poznać grupę naszych odbiorców. Widzimy, które posty i relacje są wyświetlane przez odbiorców i które z nich budzą największe zainteresowanie. W pakiecie reklamowym klient otrzymuje konkretną ilość postów reklamowych, które Ty jako franczyzobiorca publikujesz w formie polecenia na fanpage’u oraz Instagramie .poleca.to. Dodatkowo pokazujemy jak tworzyć konkursy oraz posty skupione na pozyskaniu większej ilości odbiorców portalu i użytkowników aplikacji mobilne, dlatego szybko wypromujesz projekt i zaczniesz sprzedaż.

 

 

Jak dołączyć?

 

Przejdź na naszą stronę https://twojemiasto.poleca.to  i wypełnij formularz na dole, a prześlemy Ci więcej informacji.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments