polskie

Polskie uzdrowiska: Busko

Prasóweczki

To piękne uzdrowisko, na obszarze którego każdy turysta znajdzie dla siebie coś godnego uwagi. Busko-Zdrój to coś więcej, niż tylko znany ośrodek uzdrowiskowy.

Polskie kurorty: Busko

To także niezwykle często odwiedzana przez turystów miejscowość turystyczna. Busko-Zdrój to świetne zagospodarowanie, a przede wszystkim rewelacyjna baza noclegowa. To modne uzdrowisko może się pochwalić sporą liczbą pensjonatów, w których krajoznawcy mogą znaleźć tanie noclegi. W kurorcie tym czekają także liczne sanatoria, które są bardzo chętnie odwiedzane przez pacjentów z różnych zakątków kraju.

Busko-Zdrój to bardzo dobre uzdrowisko, na obszarze którego zwalczane są głównie schorzenia reumatyczne a także choroby związane z narządem ruchu. Busko jest jednocześnie bardzo ważnym ośrodkiem turystycznym na terenie województwa świętokrzyskiego. Turyści mogą tutaj zwiedzić m. in. wspaniały Park Zdrojowy i wiele ciekawych willi. Kusi też zabytkowy kościół Norbertanek oraz drewniany kościół św. Leonarda. To atrakcje, którym z pewnością warto się tu dokładniej przyjrzeć.

Zobacz również Monika Słomiany

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments