Pożyczka 1000 zł dla zadłużonych - gdzie otrzymać

Pożyczka 1000 zł dla zadłużonych – gdzie otrzymać

Artykuł miesiąca

Nie od dziś wiadomo, że pieniądze potrzebne są zawsze. Niezależnie od tego, czy masz godny pozazdroszczenia komfort finansowy, czy żyjesz jak większość społeczeństwa „od pierwszego do pierwszego”. Pilne, pojawiające się w najmniej odpowiednim momencie i nie cierpiące zwłoki wydatki to dla każdego chleb powszedni. Potrzebujesz szybkiej gotówki na uregulowanie pilnych zaległości? Nie chcesz lub nie możesz zwlekać z zakupem towaru i usługi, a potrzeba chwili jest wyjątkowo pilna? Chcesz otrzymać pieniądze szybko i bez absorbujących formalności?

Szybkie pożyczki przez Internet to dzisiaj zwykła codzienność. Taka forma uzyskiwania finansowania stała się w ostatniej dekadzie niezwykle popularna i zmusiła nawet wielkie bankowe korporacje do dostosowania się do uwarunkowań rynku i wymagań klienta. Obecnie w sieci istnieje multum firm, które ofertują błyskawiczne finansowanie na preferencyjnych warunkach. Opcji jest wiele, ale jak z morza możliwość wyłowić tę najlepszą?

Zwykle zaciągnięcie szybkiej pożyczki przez Internet nie nastręcza zbyt wielu komplikacji. Wystarczy wybrać tę propozycję, która odpowiada nam najbardziej i przejść szybki proces weryfikacji. W zakres tego procesu wchodzi zwyczajowo podanie imienia i nazwiska, numeru PESEL czy danych mieszkaniowych i kontaktowych. Po kilkunastu minutach pieniądze lądują na naszym koncie. Ze względu na wielkość rynku i potencjalnych żerujących na twojej gwałtownej potrzebie oszustach przy braniu szybkiej pożyczki należy przestrzegać kilku bardzo ważnych zasad. Jakich?

Po pierwsze – na początku bezwzględnie należy zweryfikować firmę, której propozycja jest dla nas najbardziej atrakcyjna. Na co zwracać uwagę?

  • Ile lat firma działa na rynku
  • Czy należy do grupy firm, czy jest częścią jakiejś ogólnoświatowej korporacji
  • Czy firma należy do dużej organizacji finansowej, która potwierdza jej wiarygodność jak np. certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo, wydawany przez Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor czy Certyfikat Etyczny KPF.

Po drugie – ilość pożyczanych przez nas pieniędzy. Nie każda platforma oferująca szybkie pożyczki udzieli nam kredytu na małe kwoty. Najpopularniejsze platformy, jak Vivus czy Wonga da nam kredyt na kwoty mniejsze niż 200 zł, ale oprocentowanie takich pożyczek jest wysokie, a czas spłaty bardzo krótki. Portal brokerski kredytomarket.pl zawiera wiele ofert z szybkim finansowaniem od tysiąca do nawet 50 tysięcy złotych. Jeżeli potrzeba jest nagląca, a wymagana przez nas kwota pieniędzy większa, wtedy należy zwrócić uwagę na dwa również bardzo ważne przy szybkich pożyczkach czynniki.

Po trzecie – wysokość oprocentowania. Pożyczki ratalne na nieduże lub odrobinę większe kwoty są wysoko oprocentowane. Na portalu kredytomarket.pl mamy oferty kredytowe z oprocentowaniem od 32 do nawet 120 procent. Wiele zależy od tego, jak dużą ilość pieniędzy chcemy pożyczyć. Trzeba się jednak bezwzględnie liczyć z tym, że im więcej pożyczamy, tym więcej wyniosą nas później koszty odsetek.

Po czwarte – czas spłaty pożyczki. Duża konkurencyjność rynku sprawia, że tak naprawdę tylko od nas i naszych możliwości zależy, w jak szybkim czasie spłacimy zaciągnięty kredyt. Według ofert na kredytomarket.pl zwyczajowo najdłuższy możliwy czas do spłaty rat wraz z odsetkami to aż 48 miesięcy. Jeżeli jednak pieniądze potrzebne są nam na pilną potrzebę, na która długofalowo byłoby nas stać dobrze by było, gdyby proponowany przez pożyczkodawcę okres spłaty był relatywnie krótki.

Dokładne przeanalizowanie wszystkich dostępnych na rynku ofert to zadania niemalże niewykonalne. Zwłaszcza w przypadkach, gdy czasu mamy naprawdę niewiele i sam ten fakt sprawia, że możemy podjąć decyzję pochopną i opłakaną dla nas w skutkach. Najbardziej wydajnym i korzystnym rozwiązaniem jest skorzystanie z portalu internetowego z dużym wyborem potencjalnych pożyczkodawców, takiego jak kredytomarket.pl. Pozwala on na porównanie ofert sprawdzonych, gwarantujących bezpieczny i bezstresowy proces kredytowania firm i wybranie spośród wielu pożyczek tej, która spełnia nasze oczekiwania.

zobacz również Kredyt na prawo jazdy

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments