Provident

Provident

Opinie

Każdy z nas śmiało może powiedzieć, że pierwszą firmą, która pomagała osobom w problemach finansowych był Provident. To niejako on zapoczątkował w Polsce modę na chwilówki. Niektóre osoby zauważyły, że są w potrzebie ludzie, którzy nie zawsze znajdują rozwiązanie swoich problemów w bankach.

Provident

Oferowanie pożyczki dla osób zadłużonych było przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Z oferty korzystało z roku na rok coraz więcej ludzi. Dzisiaj konkurencja jest duża, a Provident nie zwalnia tempa. Jak już zostało poniekąd wspomniane oferuje on pożyczki dla zadłużonych. Za pierwszym razem możemy skorzystać z oferty do 1500 złotych, gdzie RRSO wynosi 0%.

zloz-wniosek

Następnym razem pożyczyć możemy nawet 15000 złotych! Jako, że oferta skierowana jest do takiej grupy ludzi Provident nie weryfikuje nas w BIK-u, ani nie potrzebuje zaświadczenia o naszych dochodach. Wydaje się zatem, że jest to idealna opcja dla osób z problemami finansowymi. Obecnie bezproblemowo możemy korzystać z ich oferty również online co znacząco przyspiesza kwestie formalne.

Znasz firmę napisz komentarz twoja opinia jest bardzo ważna dla innych:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments