Przegląd kosmetyków do pielęgnacji włosów

Przegląd kosmetyków do pielęgnacji włosów

Promocja i Reklama

Zdecydowana większość kobiet marzy o pięknych, lśniący i zadbanych włosach. Pytanie brzmi: jak to osiągnąć? Domowe sposoby często bywają jednymi z najlepszych metod pielęgnacji włosów, jednak w dzisiejszej rzeczywistości, w której króluje szybkie tempo życia, a każda chwila jest na wagę złota, często zwyczajnie brakuje czasu – mało że na pielęgnację – ale jeszcze na własnoręczne przygotowanie kosmetyków. Dlatego też popularność gotowych kosmetyków, przeznaczonych dla włosów, z czasem rosła, aż do momentu, w którym wchodzimy do sklepu lub na stronę internetową , gdzie wybór jest tak duży, że trudno ocenić, czy dany produkt jest dobry jakościowo czy może byłby jedynie stratą pieniędzy, a wygląd włosów pozostałby bez zmian. Więc… jak się odnaleźć w gąszczu dobrych i złych produktów? Przede wszystkim warto zrobić przegląd kosmetyków do pielęgnacji włosów.

      Na dobrej jakości, profesjonalnych produktach często jest określona porowatość włosów. Włosy mogą być niskoporowate, średnioporowate oraz wysokoporowate, a więc przed zakupami warto zrobić test ów porowatości w internecie, by wiedzieć jakie wybierać. Przykładowo, jedną z marek, która bierze pod uwagę tę kwestię jest „Anwen” – oferuje różnego rodzaju produkty, poczynając od szamponów i odżywek aż po bardziej zaawansowane produkty do dbania o włosy typu oleje, serum, mgiełki, a nawet suplementy.

     Wspomniane oleje, w mojej opinii, są jednym z podstawowych artykułów, przyczyniających się do efektu tafli, którą tworzą odpowiednio odżywione włosy. Tego typu produkty również dobiera się do porowatości włosów, a myśląc o dobrej jakości, oferują je takie marki jak: Ecolab, Green Pharmacy, Natura receptura, Oleiq, Phitofilos czy Anwen. Olejki można nakładać na końcówki umytych włosów, ale również zaleca się praktykowanie olejowania, czyli nakładanie kosmetyku (przykładowo) na kilka godzin przed myciem, bądź nawet całą noc.

      Mówiąc o podstawach, czyli wyborze szamponu bądź odżywki warto zwrócić uwagę na „Hairy tale cosmetics” – markę stworzoną przez jedną z najbardziej cenionych i popularnych włosomaniaczek w polskim internecie. Marka oferuje przede wszystkim produkty oparte na naturalnej recepturze, idące w parze ze skutecznością działania. Posiada szeroką gamę kosmetyków z rozróżnieniem na emolienty, humektanty i proteiny, ale też ma na uwadze indywidualne potrzeby klienta, takie jak smog, twarda woda czy słynne szybkie tempo życia.

      Reasumując, przy poszukiwaniach kosmetyków do pielęgnacji włosów, warto mieć na uwadze ich przegląd (powyżej). Przytoczone marki dbają o najlepszą jakość oraz minimalizują szkodliwe działanie niektórych składników, często znajdujących się w produktach znanych, produkowanych na szeroką skalę, a jednak nie do końca dbających o dobre, zdrowe podejście do dbałości o pasma. Wszystkie wymienione propozycje można z powodzeniem znaleźć w sklepach internetowych, a przy tym w przystępnych cenach. A więc dla każdego znajdzie się coś idealnego, co pomoże osiągnąć piękne, lśniące oraz zadbane włosy.

Opracowano dzięki współpracy z salonem fryzjerskim: http://www.fryzjerwokulski.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments