Samsung Ultrawide 34" i jego zastosowanie jako monitor gamingowy

Samsung Ultrawide 34″ i jego zastosowanie jako monitor gamingowy

Promocja i Reklama

Monitor gamingowy powinien cechować się funkcjami i parametrami, które sprawią, że każda rozgrywka będzie płynna, niezwykle realistyczna, a tym samym pochłonie gracza na długi czas. Wybierając model monitora, warto również zwrócić uwagę na to, aby dany sprzęt wpasował się w stanowisko gamerskie – nie był ani za duży, ani za mały.

Wysokiej jakości monitor gamingowy zapewnia maksymalne doznania podczas gry

Monitor gamingowy powinien być wyposażony w technologie dostosowane do pełnionej funkcji. Nie bez znaczenia jest także jego zewnętrzna konstrukcja, która powinna zapewniać duże możliwości regulacji wysokości i kąta nachylenia ekranu. Dla pełnej wygody i higieny użytkowania monitora warto upewnić się również, że wybrany ekran ma wbudowane funkcje ochronny wzroku.

W ofercie Samsunga znajdziesz monitory dla graczy o różnych parametrach, w wielu rozmiarach i cenach, dzięki czemu można w pełni dopasować sprzęt do preferencji poszczególnego użytkownika. Wśród monitorów wybranych dla gamerów znaleźć można egzemplarze o przekątnej 24, 27, 34, a nawet 49 cali. Podczas wyboru poza osobistymi preferencjami kierować się należy również wielkością pomieszczenia, w którym monitor będzie użytkowany, a także odległością gracza od ekranu.

Monitor gamingowy powinien mieć również parametry dostosowane do warunków gry. Wśród najważniejszych wymienić można wysoką rozdzielczość, dobrej jakości matrycę, odpowiednią ilość wejść, wysoki parametr czasu odświeżania ekranu czy duży kontrast. Dla wytrawnych graczy polecane są w szczególności monitory panoramiczne o prostej lub zakrzywionej konstrukcji.

Samsung Ultrawide 34″, czyli monitor do pracy i rozrywki

Komputer pełni zazwyczaj w domu wiele funkcji, dlatego warto zakupić sprzęt dostosowany zarówno do wydajnej pracy, nauki, jak i rozrywki na najwyższym poziomie. Monitor Samsung Ultrawide 34″ to rozwiązanie dla tych, którzy chcą widzieć więcej i dokładniej. 34-calowy, ultraszeroki wyświetlacz o proporcjach 21:9 sprawia, że z wykorzystaniem jednego ekranu z powodzeniem można realizować wiele zadań. Tak duży monitor to gwarancja wydajnej pracy bez konieczności ciągłego przewijania i powiększania wyświetlanej treści. Model SJ55W dzięki rozdzielczości WQHD nadaje się zarówno do zadań biurowych, przeglądania sieci, jak i oglądania filmów.

Monitor Samsung Ultrawide 34″ to także możliwość odtwarzania obrazu w oryginalnej rozdzielczości z dwóch różnych źródeł w tym samym czasie dzięki funkcji Picture-by-Picture. Picture-in-Picture z kolei pozwala na zoptymalizowany multitasking, dzięki możliwości zmiany wielkości okna drugiego źródła. Monitor ten złożony jest ze smukłego panelu i metalowej ramki, ponadto wyposażony jest w trójramienny stojak zapewniający pełną stabilizację. Jego mocowanie kompatybilne jest ze standardem VESA, co umożliwia montowanie w różnych konfiguracjach. Dodatkowo funkcja AMD FreeSync pomaga w synchronizacji częstotliwości odświeżania karty graficznej oraz monitora, co w połączeniu z trybem Low Input Lag Mode sprawia, że monitor ten będzie również dobrą opcją dla graczy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments