Shopify - integracja z Apilo w kilku prostych krokach

Shopify – integracja z Apilo w kilku prostych krokach

Promocja i Reklama

Zarządzanie sprzedażą online może być prostym i przyjemnym zajęciem. Wystarczy skorzystać z prostej integracji Shopify z Apilo. Ta integracja nowej generacji pozwala na generowanie coraz większej sprzedaży oraz sprawne zarządzanie bazą klientów. Pozwoli to na szybką i prostą automatyzację procesów zarządzania sprzedażą i sporą oszczędność czasu, czy środków wydawanych na marketing.

Shopify – integracja z Apilo to same korzyści

Bardzo wielu sprzedawców internetowych wybiera na silnik swojego sklepu e-commerce Shopify. Integracja tego oprogramowania z Apilo to same korzyści dla osób, które się na nią zdecydują. Użytkownicy Shopify cenią tą platformę przede wszystkim za elastyczność i atrakcyjne ceny. Pozwala ona na atrakcyjne przedstawienie sprzedawanych produktów, dodanie sporej ilości zdjęć oraz automatyzację wielu procesów sprzedażowych. 

Nowoczesne połączenie – Shopify integracja z Apilo 

Integracja Shopify z Apilo pozwala na odkrycie jeszcze większych możliwości sprzedażowych tych dwóch platform. Najważniejsze atuty takiego rozwiązania to: 

  • wygodne pobieranie zamówień, 
  • sprawne i bardzo szybkie aktualizowanie stanów magazynowych i cen produktów
  • import ofert produktów i samych produktów z platformy, 
  • przesyłanie informacji o przesyłce do zamówienia poprzez platformę, 
  • możliwość integracji sklepu Shopify z innymi platformami sprzedaży np. Allegro, Amazon, eBay przy pomocy Apilo. 

Wykorzystaj Shopify – integracja z Allegro, Amazonem i eBay w nowoczesnym Apilo 

Shopify to nowoczesna platforma e-commerce. Ma wiele atutów, m.in. elastyczność, prostą konfigurację i obsługę. Co istotne jej możliwości są dużo większe, jeśli postawimy na integrację z Apilo. Integracja Shopify z systemem Apilo to możliwość znacznej automatyzacji procesów związanych ze sprzedażą, a to niesie ze sobą nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy które zostają w Twoim biznesie.  Dzięki Apilo w ekspresowym tempie Twoja oferta pojawi się nie tylko na wielu kanałach sprzedaży w Polsce, ale i w całej Europie, lub na całym świecie! 

Integracja z Apilo sprawi, że szybko połączysz się z najpopularniejszymi, światowymi marketplace. Ten fakt będzie gwarantem całego spektrum możliwości, m.in.: 

  • podpięcie wielu kont do jednego kanału sprzedaży, 
  • prostą konfigurację programu w kilku krokach, 
  • 90 minut bezpłatnego szkolenia z działania Apilo, 
  • wygodne zarządzanie sprzedażą w wielu kanałach przy pomocy jednego, przystępnego w obsłudze narzędzia online, 
  • wsparcie pomocy technicznej w razie problemów. 

Organizacja sprzedaży w Shopify przez Apilo 

Dla wielu osób kluczem do sukcesu jest odpowiednia organizacja czasu pracy. Trzeba robić to w taki sposób, by nie tracić go na zbędne zadania. Bardzo ważna w tym zakresie jest po prostu automatyzacja procesów sprzedaży. Wolny czas możemy wtedy wykorzystać na pozyskiwanie klienta, działania marketingowe albo sprowadzenie nowego, ciekawego towaru do sklepu. 

Co niezwykle istotne – Apilo możesz testować bezpłatnie przez 21 dni. Dzięki temu nie decydujesz się na zakup przysłowiowego “kota w worku”. Masz czas na sprawdzenie możliwości tego ciekawego i nowoczesnego narzędzia do jednoczesnej automatyzacji sprzedaży w wielu kanałach na raz. 

Shopify pricing – jakie są koszty sklepu w Shopify? 

Stoisz przed decyzją o tym, na jakiej platformie stworzyć swój sklep internetowy i chcesz wybrać platformę, która da Ci bardzo duże możliwości prezentacji towarów które będziesz sprzedawał? Postaw na Shopify. Ta innowacyjna platforma zaspokoi wiele Twoich potrzeb. 

Zastanawiasz się, jakie koszty poniesiesz stawiając na nią? Shopify pricing (czyli płatności Shopify) zależne są od bardzo wielu czynników. Cena sklepu będzie zależna od funkcjonalności na których Ci zależy i ilości produktów, które będziesz sprzedawał. Obecnie można wybrać jeden spośród abonamentów: Lite, Shopify (Basic Shopify, Shopisy, Advanced Shopify) oraz Shopify Plus. 

Shopify Plus – 9 USD miesięcznie 

I tak najskromniejsza opcja sklepu na Shopify, czyli Shopify Plus to koszt jedynie 9 USD miesięcznie. Jest to najbardziej podstawowy plan, na który warto skusić się, jeśli stawiamy pierwsze kroki w sprzedaży online. Warto o nim pomyśleć, jeśli sprzedajemy swoje produkty w mediach społecznościowych i chcemy mieć własny sklep. 

Shopify Basic, Shopify i Advanced Shopify. Shopify Plus 

Drugi poziom to trzy różne opcje cenowe. Pierwszym jest Basic Shopify w cenie 29 USD miesięcznie, do ceny dochodzą opłaty za transakcje kartą w wysokości od 2,7% za transakcję plus 0.30 $. Dokładne ceny zależą od rodzaju posiadanej przez klienta karty. 

Póżniej mamy Shopify za 79 USD miesięcznie. Tu prowizja za płatności kartą to 2,6% plus 0.30 $. To propozycja dla firm skalujących swój biznes, które mają naprawdę duży asortyment produktów i branż z kartami podarunkowymi. 

Advances Shopify to koszt 299 USD miesięcznie, a Shopify Plus od 2000 USD miesięcznie. Wybierane są przez zaawansowane w sprzedaży firmy, które swoje produkty oferują na globalnym rynku. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments