SiriusMag.pl – nowy portal o grach przeglądarkowych

SiriusMag.pl – nowy portal o grach przeglądarkowych

Warto przeczytać

Gry przeglądarkowe i cała branża w ogóle to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi rozrywkowych. W odpowiedzi na oczekiwania graczy, powstał nowy serwis o tematyce gier przeglądarkowych online – portal SiriusMag.pl. Jego zadaniem jest dostarczanie najnowszych i zawsze aktualnych newsów z branży gier dla najbardziej wymagających graczy.

SiriusMag.pl to portal o tematyce gier przeglądarkowych, autorstwa doświadczonej w branży firmy SuperNova Interactive. SiriusMag odnosi się do najlepszych cech, za które miliony graczy pokochały najlepsze produkcje świata, czyli interaktywności, dostarczania zabawy i emocji. W czasach produkcji wysokobudżetowych hitów, gry przeglądarkowe są zdolne nie tylko do zagospodarowania swojej niszy, ale i znalezieniu wielu fanów. Każdy miesiąc przynosi interesujące premiery, na temat których gracze chcą czytać i dyskutować.

Dotychczasowa działalność firmy SuperNova Interactive była bardzo mocno związana z grami wideo, szczególnie tymi przeglądarkowymi, MMO oraz online. Świetnym tego przykładem jest Portal MMO, stanowiący swego rodzaju portal społeczności polskich graczy online. Serwis może się pochwalić nie tylko znaczącą bazą użytkowników, newsów i ciekawej publicystyki, ale także tworzeniem jednej z największych encyklopedii gier w Internecie. Co więcej, jest ona współtworzona przez użytkowników, oddających głosy na najlepsze gry MMO i nie tylko.

Drugim ciekawym projektem firmy jest gra Ski Jumps, która szturmem wdarła się na rynek przeglądarkowych gier sportowych. Ambitny projekt umożliwił graczom wcielenie się w skoczka narciarskiego i poprowadzenie jego kariery przez zróżnicowane sezony zmagań. Gra jest wspaniałym odzwierciedleniem trudów sezonu skoczków narciarskich, na dodatek jest grą wieloaspektową, w której gracz dba o wiele różnych czynników, jak trening czy wyposażenie.

Na rok 2021 SuperNova Interactive przygotowała dwie nowe propozycje dla graczy. Jedną z nich stanowi nowatorska gra w stylu DSJ, czyli kultowej już produkcji o skokach narciarskich. Druga to action RPG osadzone w klimacie cyberpunk, dostępne na PC oraz platformach mobilnych. Więcej informacji na ten temat pojawi się wkrótce za sprawą prezentacji obydwu tytułów.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments