skąd pochodzi firma raven agd

Baza wiedzy

temat wybrany: skąd pochodzi firma raven agd

Firma Raven AGD – skąd się wzięła?

Raven AGD to polska firma zajmująca się produkcją i sprzedażą sprzętu AGD (AGD – sprzęt gospodarstwa domowego). Jej początki sięgają lat 90-tych i związane są z małym sklepem prowadzonym przez rodzinę Serafinów w Częstochowie.

Właściciele sklepu, zauważając braki na rynku w ofercie sprzętu gospodarstwa domowego, zdecydowali się na produkcję własnej linii produktów. Początkowo były to jedynie pralki i lodówki, ale z czasem oferta została poszerzona o wiele innych urządzeń, takich jak kuchenki, zmywarki czy odkurzacze.

Nazwa firmy – Raven, czyli kruk – symbolizuje spryt i inteligencję, a także niezależność i wolność, co odzwierciedla wartości, jakimi kieruje się firma. Raven AGD stawia na jakość i funkcjonalność swoich produktów, a także na innowacyjność rozwiązań technologicznych.

Dzięki ciągłej pracy nad doskonaleniem swoich produktów, firma zyskała uznanie klientów w Polsce, ale także zagranicą. Obecnie Raven AGD jest jednym z liderów na rynku polskim i eksportuje swoje produkty do wielu krajów europejskich.

Jeśli szukasz sprzętu AGD, który łączy w sobie funkcjonalność, innowacyjność i wysoką jakość, warto zwrócić uwagę na ofertę firmy Raven AGD. Pochodząca z Polski firma zyskała już uznanie na rynku europejskim i z pewnością nadal będzie się rozwijać i udoskonalać swoje produkty, aby sprostać wymaganiom klientów.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: skąd pochodzi firma raven agd

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments