Szukanie pracy- szybciej i efektywniej

Szukanie pracy- szybciej i efektywniej

Artykuł miesiąca

Nie jest tajemnicą, że czasy pandemii znacznie zmieniły rynek pracy. Osoby, które niefortunnie utraciły zatrudnienie, mogą mieć obecnie ogromne problemy ze znalezieniem nowego pracodawcy. Jeśli więc i ty, szukając nowego zatrudnienia, ciągle spotykasz się z odmową lub w ogóle nie otrzymujesz żadnej odpowiedzi od rekruterów, powinieneś coś zmienić, bądź skorzystać z pomocy. Okazuje się, że dla agencji pracy tymczasowej, nie ma rzeczy niemożliwych. Skoro więc twoim głównym celem jest zatrudnienie, powinieneś śmiało zgłosić się tam po pomoc. Od lat prym w tej dziedzinie wiedzie agencja AB OVO Solutions, która łączy pracowników, z pracodawcami szybko, a co najważniejsze skutecznie. Poznaj więc firmę AB OVO Solutions i dowiedz się, dlaczego warto skorzystać z jej pomocy.

Agencja Pracy Tymczasowej AB OVO SOLUTIONS

Wiadomo, że w obecnej rzeczywistości, w której przyszło nam egzystować, niezwykle ciężko będzie o stałe zatrudnienie na pełnym etacie. Idealnym rozwiązaniem okazuje się więc praca tymczasowa, które może znacznie poprawić naszą sytuację finansową. Nie mnie jednak, niezwykle ciężko jest takową znaleźć na własną rękę. Właśnie w tym momencie, pomocną dłoń wyciąga do nas agencja pracy z Wrocławia. W AB OVO Solutions, obie strony muszą ponieść wymierne korzyści. Jeśli więc potrzebni są pracownicy sezonowi, magazynierzy na halach produkcyjnych, czy jakiekolwiek inne zawody, znajdziesz je skumulowane właśnie tam. Agencja ta od dawna jest partnerem biznesowym zarówno dla firm, jak i dla ludzi szukających szybko nowego zatrudnienia. Prowadzi ona projekty rekturacyjne, dla największych firm z różnych branż, łącząc pracowników z ich wymarzoną pracą, a firmom dając sprawdzonych i rzetelnych ludzi do pracy. Co więcej, rekrutuje ona również pracowników z innych krajów jak np. Białoruś, Ukraina czy kraje Azji.

Jak działa agencja AB OVO SOLUTIONS?

Agencja pracy tymczasowej AB OVO Solutions przede wszystkim kompleksowo przeprowadza procesy zatrudnienia. Oznacza to, że zarówno pracownik jak i dana firma ponoszą korzyści z tego procesu. W AB OVO Solutions przejdziesz zarówno przez rzetelny i skrupulatny proces rekrutacji, ale także dostaniesz skierowanie na odpowiednie badania lekarskie i podpiszesz umowę. Co zyskuje firma? Firma jest zwolniona z zadań kadrowych i administracyjnych, a także z rozliczania czasu pracy swoich pracowników. Agencja zajmuje się wszystkim od początku, aż po sam koniec. Dodatkowo, dla pracowników tymczasowych, przez całą dobę dostępni są konsultanci pracujący w trybie On-Site, którzy jednocześnie zapewniają firmom zatrudniającym wspieranie wewnętrznych działów HR, a także biorą odpowiedzialność za zadania, które mają związek z zarządzaniem kadrą pracowniczą, a także obsługą poszczególnych pracowników. Jednak to jeszcze nie wszystko. Agencja działa w oparciu o model Try & Hire. Jest to niezwykle innowacyjna metoda, w której pracownicy otrzymują dodatkowy czas na pierwsze wdrożenie kandydata, a także dostają możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami. Specjaliści od rekrutacji weryfikują i rzetelnie sprawdzają kandydata, by dostarczyć firmom jak najlepszych i najrzetelniejszych pracowników. Model Try & Hire polega na zasadach: wypróbuj, poznaj i zatrudnij. W taki właśnie sposób, będzie przebiegała twoja ścieżka kariery, jeśli zdecydujesz się na współpracę z AB OVO Solutions. Nie ma także znaczenia, czy w ręce masz polski czy ukraiński paszport. Dla agnecji nie jest to przeszkodą, by sprawdzić ciebie jako pracownika, a jednocześnie zapewnić ci transport i zakwaterowanie podczas wykonywania pracy. Co więcej, jeśli decydujesz się na przyjazd do Polski z krajów bloku wschodniego, agencja ta zadba o to, by twoje zatrudnienie było w pełni legalne. Dobór kadry pracowniczej odbywa się wedle ściśle określonego schematu, a rozliczenie następuje na jasnych i klarownych zasadach. Jeśli więc szukasz pracy tymczasowej, agencja ta będzie służyć ci pomocą i dobrą radą na każdym etapie tego żmudnego procesu, a także przeprowadzi cię przez jego kolejne etapy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments