UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Aktulności Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Fenomenalnie na Mistrzostwach Polski Młodych w zapasach w systemie wolnym zapisali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody odbyły się w bliskim Stargardzie a start w nim dostało 244 najlepszych młodych zapaśników z wszelkiego kraju.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan a konkretnie 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Tak spośród nich zapisałem się Aleksander Polguj, który w liczby do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w rezultacie pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle emocjonujący istniał również efekt w roli do 100 kilogramów, w jakim kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Udział w konkursie wzięli także Mateusz Rajkowski, który z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Jestem wysoce poważny z ostatnich panów ponieważ odwalili kawał dobrej pracy nie właśnie na stresach ale oraz na treningach gdzie otwierało się litry potu . Mam okazję że następne lata współpracy przyniosą jeszcze wyższe końce nie właśnie na scenach kraju a także jednocześnie na matach Europy lub też Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował zaraz po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników teraz w najkrótszy weekend w Konkursu Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments