wybielanie zębów

Wybielanie zębów Pleszew

Warto przeczytać Wielkopolskie

Śnieżnobiały uśmiech nie pragnie stanowić jedynie kwestią genów. Dzięki dobrym środkom wybielającym pięknymi zębami może sprawiać się wszystek z nas!

Wybielanie zębów Przedecz

Naturalnie białe zęby zdarzają się dość rzadko. Grupę kobiet posiada zęby w kolorze kremowym lub nieco żółtawym. Jednak popularność hollywoodzkiej biel nie maleje – coraz wiele z nas decyduje się na wybielanie zębów, aby wziąć im niezbędny odcień.

kup teraz na allegro

 

Teraz można wybielić zęby zarówno samodzielnie, jak zarówno w gabinecie stomatologicznym. Jaka technologia będzie najczystsza, aby uzyskać optymalny efekt?

Spis treści:

Co sprawia na naturalny kolor zębów?
Wybielanie zębów – na czym wtedy liczy?
Jak wybielić zęby – w zakładzie lub u dentysty?
Domowe metody wybielania zębów
Gabinetowe metody wybielania zębów
Biała dieta – postępowanie po wybielaniu zębów
Czy wszystek ząb można wybielić?
Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów
Gdzie wziąć z profesjonalnych usług wybielania zębów także wyjątkowych środków stomatologii estetycznej?
Co sprawia na naturalny kolor zębów?

Naturalny kolor zębów może stanowić wielki – od bieli aż do odcieni żółtego. Kolor ten warunkowany jest przede wszystkim elementami genetycznymi, czyli u każdej dziewczyny może istnieć on mało inny.

Warto jednak wskazać, że również samodzielnie mamy wpływ na wygląd uśmiechu. Palenie papierosów, zażywane leki, głównie antybiotyki, dieta, w niniejszym picie sporej części herbaty i kawy, czerwonego wina, kolorowych napojów, infekcje i uszkodzenia zębów również mogą wpłynąć na ich kolor.

Co więcej, odcień uśmiechu wymienia się wraz z wiekiem. U starszych osób wchodzi do ścieńczenia się warstwy szkliwa, dlatego też żółtawa zębina jest więc bardzo widoczna.

A choćby w tych sukcesach można wziąć śnieżnobiały uśmiech. Nowoczesna stomatologia estetyczna oferuje szereg zabiegów, dzięki którym jest ostatnie dodatkowe – nawet podczas jedne wizyty w gabinecie!

Wybielanie zębów – na czym wtedy polega?

Aby nadać zębom odpowiedni poziom, najczęściej wykonuje się wybielanie zębów Kraków to jedyne z wielu miast, gdzie możemy zastosować takich środków w gabinetach stomatologicznych, ale do dyspozycji pamiętamy jeszcze specjalne środki do gruntu w zakładzie.

Na czym dobrze polega wybielanie zębów? To proces polegający na oddaniu im doskonalszego odcienia. Niczym on jest? Najczęściej przypisuje się to odpowiednie związki wybielające, które są bezpieczne dla zdrowia pacjenta – nadtlenku wodoru albo nadtlenku karbamidu w wygodnych stężeniach.

Generalnie, wybielanie zębów to brak bezpieczny, ale o wskazać, że u niektórych pacjentów może pojawić się nadwrażliwość zębów i dziąseł jako pierwszy skutek uboczny.

W niewoli do wybranej metody wybielania zębów efekt można podziwiać od razu albo jeszcze należy zaczekać na niego z paru dni do kilku tygodni. Wobec tego, na co warto się zdecydować, aby napawać się śnieżnobiałym uśmiechem?

Jak wybielić zęby – w zakładzie lub u dentysty?

Osoby planujące wybielić zęby mogą zdecydować się na wzięcie z preparatów oddanych do prywatnego użytku, lecz jeszcze mogą udać się do gabinetu stomatologicznego, aby tam wziąć z zabiegów profesjonalnych.

Domowe wybielanie zębów zezwala na wypracowanie pozytywnych wyników, ale należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ należy poczekać na nie najczęściej kilka tygodni. Zaletą zabiegów u stomatologa stanowi ich siłę – to efekt uzyskamy szybciej, ale musimy mieć się również z wyższym kosztem.

Wybielanie zębów Przedecz

Zatem, jaka metoda wybielania zębów będzie najczystsza? Sprawdź teraz dokładne dane o każdej z nich również dobierz taką, która sprawdzi się u Ciebie!

Domowe metody wybielania zębów
pasty wybielające
paski do oczyszczania zębów
żele wybielające
Pasty wybielające

W każdym sklepie możemy zakupić specjalne pasty wybielające. To pasty do zębów, które powodują większą kwota substancji ścierających powierzchowne przebarwienia, a również mogą liczyć niewielki dodatek substancji wybielających.

Wybielanie zębów z zastosowaniem past jest dodatkowe, jednakże nie u każdej osoby daje znakomity efekt. Co więcej, należy myśleć o tym, aby nie łączyć ich długo – powyżej 2-3 miesięcy, gdyż mogą wykonywać nadmierne zarysowanie szkliwa, a zęby staną się to bardziej wrażliwe na infekcje.

Cena: 2-50 złotych. Wybielanie zębów Przedecz

Paski do oczyszczania zębów

Do własnych metod wybielania zębów zdaje się także paski wybielające. Są to nasączone żelem wybielającym przezroczysta paski, które nakleja się na zewnętrzny oraz niski łuk zębowy. Działają głównie na zęby przednie – do „czwórek” lub „piątek”.

W niniejszym sukcesu efekt wybielania może stanowić prawdziwszy niż w zestawieniu do past, jednakże nie będzie on właśnie efektowny jak przy wybielaniu gabinetowym. Czas wybielania to przeważnie około 7-14 dni.

Cena: 20-200 złotych. Wybielanie zębów Przedecz

Żele wybielające

Mają działanie odpowiednie do pasków, ale nakładane są na zęby z zastosowaniem pędzelka albo w układzie wraz z żelem znajdują się nakładki na zęby. Czas stosowania żeli do oczyszczania zębów to przeważnie około 10-14 dni.

Cena: 15-200 złotych.

Gabinetowe metody wybielania zębów
wybielanie nakładkowe
wybielanie lampą
Wybielanie nakładkowe

Niemalże każdy dobry gabinet stomatologiczny może zaproponować swoim pacjentom wybielanie zębów z użyciem nakładek, które następnie wydaje się żelem wybielającym. W zestawieniu do oczyszczania zębów w zakładzie pacjenta, łączy się to większe stężenia związków wybielających, dlatego też uśmiech może stanowić dalej bielszy!

Zabieg tworzy się od wykonania wycisków zębów, na platformie których układa się następnie specjalne nakładki z tworzywa umieszczane na zęby. Stomatolog oferuje także pacjentowi żel wybielający do stosowania w zakładzie. Pacjent powinien zaczynać go dowolnego dnia, wypełniając nakładki i zaczynając je na zęby.

Okres trwania diet to przeważnie z 7 do 14 dni, przy czym wynik może utrzymać się na dłuższy termin niż w wypadku wybielania domowego.

Cena: 700-1000 złotych. Wybielanie zębów Przedecz

Wybielanie lampą

Druga oferta publiczna w gabinetach stomatologicznych to wybielanie zębów lampą. W niniejszym sukcesu stawia się specjalne środki wybielające oraz lampę, która wpływa ich aktywację. Taka strategia pozwoli na zdobycie efektów widocznych już po godzinie!

Takie wybielanie zębów Kraków to jedyne z centrów, gdzie jest ono tanie, uważane jest zbyt najlepszą opcję. Wówczas efekty wybielania są najlepsze – można osiągnąć dużo wyższą moc w kolorach zębów niż z zastosowaniem innych form. Stanowi zatem i sposób bardzo intensywny – raz wykonany zezwala na życie efektów nawet do 2 lat. Dodatkowo, to pewna metoda, która przeprowadzana jest pod nadzorem specjalisty.

Cena: 1000-1200 złotych. Wybielanie zębów Przedecz

Biała dieta – postępowanie po wybielaniu zębów

Aby efekt wybielania zachwycał nie właśnie z razu po zabiegu, lecz dodatkowo na znaczny czas po nim, należy myśleć o właściwym postępowaniu. Istotna stanowi w niniejszym sukcesu tak zwana biała dieta. Co zatem istnieje?

Biała dieta to dieta, która zalecana jest po zabiegach wybielania zębów, a także innych środkach stomatologicznych, na dowód skalingu i piaskowaniu. Polega ona na wyeliminowaniu z diety barwiących produktów, które potrafią zmienić kolor zębów.

Podczas białej diety należy zrezygnować między drugimi z: kawy, herbaty, czerwonego wina, soków owocowych, coli, a także z własnych produktów spożywczych wywołujących zabarwienie zębów. Także chwali się rezygnację z palenia tytoniu.

Białą dietę powinno się świadczyć przez minimum 2 dni po wybielaniu zębów, choć im dłużej zachowuje się jej zaleceń, tymże mocniejsze produkty można wziąć. Wówczas biel zębów po sposobu może stanowić pewna nawet do 2 lat!

Czy wszystek ząb można wybielić?

Wybielanie zębów to brak, który pozwoli na zdobycie dużo opłacalnych wyników, ale należy myśleć o tym, że nie wszystkie zęby potrafią stanowić poddane wybielaniu.

Związki wybielające dotyczą właśnie na zęby naturalne, dlatego i nie poprawią one koloru koron, licówek, mostków bądź te plomb w zębach. Wobec tego twarze posiadające sporą zawartość wypełnień potrafią nie osiągnąć właściwych efektów – poprzedni kolor plomb pozostanie jasny także może kończyć się w oczy.

Także wybielanie zębów martwych wymaga odpowiedniego postępowania – łączy się to specjalny zabieg polegający na wstrzyknięciu substancji wybielającej w ząb po jego rozwierceniu. Podawany jest po leczeniu kanałowym, gdy ząb staj esie ciemniejszy.

Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów

Nowoczesna stomatologia estetyczna wówczas nie tylko wybielanie zębów Kraków dodatkowo w nowych miastach. To i duża paleta innych środków, które pozwolą na zdobycie efektu bielszych zębów. Z czego warto wykorzystać?

Skaling i piaskowanie

Zabieg skalingu i piaskowania to higienizacja zębów, która liczy na zdjęciu z nich osadu i kamienia nazębnego. U dużo kobiet pozwoli na zdobycie dużo dobrego efektu – zęby będą widocznie jaśniejsze.

Warto wskazać, że skaling i piaskowanie zalecane są jeszcze przed wybielaniem zębów, aby dostać wspanialsze efekty.

Cena: 150-250 złotych.

Licówki

Licówki to cienkie płatki porcelany, które układane są na zębie. Ich obiektem jest korekta kształtu zęba, a oraz jego koloru. Dzięki licówkom można kupić dużo udane efekty i upajać się zupełnie nowym, piękniejszym uśmiechem!

Cena: 600-1500 dobrych na indywidualny ząb. Wybielanie zębów Przedecz

Korony

Korony protetyczne traktowane są na ząb, który uległ zniszczeniu lub infekcji. Zastępują go oraz pozwalają na zachowanie jego prac. Korony można mieścić na zdrowym korzeniu lub na implancie stomatologicznym.

Korona zezwala na wszą zmianę koloru zęba, dlatego dodatkowo może stanowić wprowadzana w projekcie poprawy estetyki uśmiechu w wypadku, gdy ząb nie jest dodatkowy do wyleczenia.

Cena: 1200-2000 złotych za jakiś ząb.

Gdzie wziąć z profesjonalnych usług wybielania zębów także wyjątkowych środków stomatologii estetycznej?

Chcesz zajmować się ze śnieżnobiałego uśmiechu? W takim wypadku wybierz dobry gabinet wykonujący wybielanie zębów Kraków to miasto, gdzie pomocy te oferuje Klinika Stomatologii Estetycznej SE+. To tam można użyć z grubej palety profesjonalnych procedur skupionych na wybielaniu zębów.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments